אסטרטגיית השקעות מנצחת ל-2021

אסטרטגיית השקעות מנצחת 2021

מתלבטים היכן להשקיע את הכסף שלכם לאחר שנה כלכלית סבוכה כמו שנת 2020? ובכן, באמצעות בניית אסטרטגיה השקעה המבוססת על שימוש במכשירי השקעה שונים תוכלו לבנות לעצמכם יכולת ממשית לכוון למטרות הפיננסיות – ולהשיג אותן.

אסטרטגית השקעה מנצחת: גיוון הוא שם המשחק

לאחר שנה כלכלית קשה עם תנודות חזקות בשוק ההון, רבים מהמשקיעים סבורים כי דווקא שנת 2021 מהווה את שנת המפנה, לא מעט בשל התאוששות השווקים לצד מכשירי השקעה אלטרנטיביים אשר באמצעותם ניתן למנף את הכספים הנזילים כמו תיק השקעות מנוהל, פוליסת חיסכון, ביטוח מנהלים ועוד. מדובר בכלים פיננסים שמאפשרים לכם לבנות אסטרטגיית השקעה מגוונת הכוללת בין היתר הפחתה ברמת הסיכון לצד קבלת תשואות יציבות, כל זאת באופן המשקף את הצרכים הפרטניים שלכם ועם שימת דגש על שינוי האסטרטגיה בהתאם  לתנודות בשוק. הדרך הקלה והבטוחה ביותר לצורך בנייה של אסטרטגיית השקעה מוצלחת לשנת 2021 מבוססת בראש ובראשונה על הבנת הצרכים. אם יש ברשותכם לדוגמה סכום של 300,000 ₪, מדובר בסכום לא מבוטל אותו ניתן להשקיע במגוון אפיקים כמו תיק השקעות מנוהל, פוליסת חיסכון או אפילו השקעות אלטרנטיביות כמו נדל"ן, הלוואות חברתיות ועוד. כלל הברזל לשנת 2021 הוא לא לשים את כל הביצים בסל אחד, וזאת מתוך מטרה לבצע פיזור מספיק רחב אך גם מדויק.

מה חשוב לדעת לפני קביעת אסטרטגיית השקעה?

האם אתם רוצים להשתמש בכסף ולהפוך אותו לנזיל בפרק זמן קצר ובינוני או שמא להשקיע לטווח הרחוק? רק לאחר בחינת הצרכים שלכם תוכלו לקבוע באילו מכשירי השקעה להשקיע, כמו גם כיצד לבצע את הפיזור. אחד הלקחים המשמעותיים שלמדנו משנת 2020 היא שגם אם ישנם נתיבי השקעה בטוחים כמו אג"ח או מניות, התנודות עלולות להוביל למפלה ובהתאם לכך גם לאובדן של כספים. בשל כך, בניית אסטרטגיית השקעה נכונה ומותאמת לשנת 2021 צריכה להתבצע בליווי של אנשי מקצוע כמו מתכנן פיננסי, וזאת מתוך מטרה לבחון את האפשרויות העומדות בפניכם לגבי בחירה בבתי השקעות שינהלו את הכספים וההפקדות, ולאחר מכן יצירה של נתיב  שלוקח בחשבון טווח השקעה המותאם לתנודתיות של שוק ההון ומחוצה לו.

כללי ברזל להשקעה נכונה

השקעה נכונה צריכה להתבסס על חשיבה לטווח הרחוק, וזאת בשל היתרון האדיר הגלום בביצוע השקעה מהסוג הזה. למעשה, מאחר והשווי של מניות לדוגמה גדל באופן של ריבית דה ריבית, ככל שמתמידים בביצוע ההשקעה לטווח הרחוק כך ניתן להגדיל את סכום התשואות אך גם בהתאם לכך גם להקים קרן חיסכון שאינה תלויה בהכנסה הקיימת, אלא רק בביצוע הפקדות חודשיות או חד פעמיות – בהתאם לצורך. כלל ברזל נוסף הוא לבצע בדיקה והשוואה בין בתי ההשקעות, מתוך שאיפה לבחור בבית השקעות אשר הציג את התשואות היציבות והטובות ביותר של השנה החולפת לצד בחינה של הצוותים המקצועיים, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הכספים שלכם מנוהלים בצורה מיטבית ועם אסטרטגית השקעה ברורה המותאמת לאופי שלכם כמשקיעים, הצרכים הפיננסים וכמובן מגמות השוק. בכך, תוכלו לבנות אסטרטגיה מנצחת לשנת 2021 – ולשנים הבאות.

בדיקה ,השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן