חיסכון מנוהל – להשקיע במחר כבר היום

חיסכון מנוהל

חיסכון מנוהל: לדאוג לעתיד כבר עכשיו

בספרה פורץ הדרך "כוח הרצון" מסבירה ד"ר קלי מקגווניגיל שפעמיים רבות מה שמניע את האדם לפעול הוא לא המוטיבציה הפנימית אלא למעשה הורמון בשם דופומין. החומר משתחרר במוחנו כאשר יש הבטחה לתגמול מסוים. כאשר אנו מתייחסים למשפט הזה בעולם הפיננסים, ניתן בהחלט לומר כי היכולת שלכם כחוסכים לנהל את הכספים שלכם בצורה מיטבית מבוססת קודם כל הרצון שלכם להגשים חלומות – החל מרכישה של דירה, רכב, חופשה מפנקת או אפילו ארוחת גורמה. על מנת להגשים את הרצונות והחלומות, נדרש לבצע תכנון מוקדם המתבצע באמצעות מכשירי השקעה שונים. למעשה, באמצעות חיסכון מנוהל ניתן ליצור אפיקים חדשים לטובת יצירת מסגרת חיסכון התואמת את הצרכים הפיננסים בטווח הקצר וגם בטווח הרחוק. חיסכון מנוהל הוא מושג חדש יחסית אולם ניתן להבחין כיצד בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מחליטים לעבור למסלול הזה, אותו מציעים בתי ההשקעות כמו גם חברות הביטוח.  מדובר באפיק שמאפשר לכם כחוסכים לדאוג לעתיד שלכם כבר עכשיו, וזאת באמצעות איתור של תוכנית חיסכון כמו למשל פוליסת חיסכון.

מהו חיסכון מנוהל?

חיסכון מנוהל הוא למעשה חיסכון המתנהל באמצעות הפקדה של כספים לתוכנית חיסכון של בית השקעות או חברות הביטוח, תוך שימת דגש על קבלת תשואות גבוהות בעבור הפקדות הכספים. מדובר בתוכנית חיסכון המאפשרת לכם כחוסכים לקבל אפקט ריבית דריבית בעקבות חיסכון המתבצע לטווח הרחוק, כמו גם אפשרות לקבלת הטבת מס משמעותית לאחר היציאה לגיל הפרישה. מדובר באופציה שמתאימה לכל אזרח, וזאת בשל היכולת לקבל תשואה עודפת כתוצאה מהפקדה למכשיר חיסכון כמו פוליסת חיסכון המנוהלת ע"י בית השקעות או חברת ביטוח בעל ניסיון מוכח כמו גם כזה שמציע דמי ניהול מופחתים. את ההפקדות למכשיר החיסכון ניתן לבצע באמצעות הפקדה חד פעמית או הפקדה שוטפת, ובכך ליצור מערך שבמסגרתו ניתן לגרום לכספים לעבוד בשבילכם – ולא להפך.

הון נזיל לכל מטרה

היתרון הבולט של פוליסת חיסכון הוא היכולת שלכם כמפקידים לקבל ניהול כספים המתבצע באופן מקצועי לצד אפשרות להשקעה במגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם לרמת הסיכון הרצויה לכם. מדובר במוצר השקעה אטרקטיבי בעבור הטווח הקצר והבינוני והוא מאפשר לכם למשוך את הכספים בכל זמן, אולם בעת המשיכה תהיו מחויבים בתשלום של 25% על הרווח הריאלי. על כן, חשוב לבצע תכנון פיננסי בהתאמה אישית לטובת הקמה של חיסכון מנוהל, כל זאת באמצעות שירות מטעם מתכנן פיננסי אשר ידע לבצע השוואה ובדיקה ללא עלות, מתוך מטרה ליצור בעבורכם הזדמנויות חיסכון חדשניות – ומשתלמות.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן