כיצד לבחור את בית ההשקעות הטוב ביותר עבורכם?

תכנון פיננסי

בית השקעות: מהם הפרמטרים החשובים בתהליך הבחירה?

מינוף של הכספים הנזילים באמצעות הפקדות למכשירי חיסכון והשקעה מהווה חלק בלתי נפרד מהתנהלות פיננסית נכונה. על מנת שתוכלו למנף את הכספים ולקבל תשואות בעבור הפקדות והשקעות, נדרש לבצע חשיבה לגבי בית השקעות אשר ידע לספק לכם שירות מקצועי ומיומן המבוסס על ניסיון, מקצועיות ושקיפות. בישראל פועלים מספר בתי השקעות גדולים אך גם קטנים, ולכן היכולת שלכם לבחור צריכה להתבצע בהתאם לפרמטרים אותם נציג כעת:

מנהל התיק

בתי ההשקעות מעסיקים מנהלי תיקים. בתהליך הבחירה חשוב מאוד לבחון את הניסיון של מנהל התיק, כולל הביצועים של התיקים אותם ניהל במהלך השנים שהוא עוסק בתחום. במעמד הפגישה חשוב לבחון גם את רמת הכימיה שלכם עם מנהל התיק, החל מהיחס האישי ועד לירידה לפרטים. ירידה לפרטים היא חשובה מאוד מאחר וניהול התיק צריך להתבצע בהתאם לצרכים האישיים, האופי שלכם כמשקיעים/חוסכים וכן המטרות שלכם בביצוע ההפקדות. מנהל תיק מקצועי ידע לספק לכם לא רק שירות מקצועי אלא גם יכולת ליצור קשר אישי, ועל כן בחרו במנהל תיקים עליו אתם סומכים כמו גם כזה שיש לו ניסיון מוכח בתחום.

עלויות

כל בית השקעות קובע מדיניות שונה לגבי עמלת קנייה ומכירה, דמי ניהול, עמלות ועוד. שימו לב כי לחלק ניכר מבתי ההשקעות יש הסדרים קבועים עם הבנקים לטובת ניהול תיק השקעות מנוהל כמו גם מכשירי חיסכון כמו פוליסת חיסכון, ועל כן השוואה ובדיקה בין העלויות יכולה להניב לכם לא רק תשואות גבוהות יותר אלא גם ניהול כספים המתנהל בצורה מיטבית וחסכונית.

שקיפות

חלק בלתי נפרד מניהול כספים נזילים מתבצע באמצעות דוחות אותו אתם מקבלים באופן קבוע דרך בית ההשקעות. כמו כן, חשוב לדעת מי הוא איש הקשר (כלומר מנהל התיקים) שיוצר שמנהל עבורכם את תיק ההשקעות, ומהי הזמינות של אנשי השירות באותו גוף פיננסי.

אמצעים דיגיטליים

כיום, בעקבות פיתוחים טכנולוגיים כל בית השקעות מחזיק לא רק בשירות לקוחות טלפוני אלא גם מאפשר לכם כלקוחות ליצור קשר כמו גם לבחון את הביצועים של התיקים דרך הפלטפורמה האינטרנטית, בין אם מדובר באתר האינטרנט או באפליקציה. מדובר בנדבך חשוב בתהליך הבחירה מאחר ודרך האמצעים הדיגיטליים ניתן להיות עם אצבע על הדופק לגבי מגמות שונות כמו גם לבחון את הביצועים, ועל כן שימו על כך דגש בתהליך הבחירה.

לסיכום, בחירה בבית השקעות היא בחירה משמעותית אותה צריך לקחת בכובד ראש. על מנת שתוכלו לקבל בחירה מושכלת שגם תחסוך לכם זמן, זה הזמן ליצור קשר עם מתכנן פיננסי אשר יבצע בעבורכם בדיקה, השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות הגדולים בישראל – כל זאת מתוך מטרה ליצור בעבורכם נתיב השקעה וחיסכון אטרקטיביים המנוהלים בצורה מקצועית ואחראית.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן