חשיבות העבודה מול מתכנן פיננסי לאורך השנים

תיק השקעות מנוהל

מתכנן פיננסי אשר מלווה אתכם לאורך השנים יכול להעניק לכם יתרון משמעותי בכל הקשור לניהול הכסף שלכם ותכנון פיננסי לטווח הרחוק. מדוע השירות שלו חיוני לכל אחד ואחת מאיתנו? יצאנו לחקור וחזרנו עם תשובות.

תכנון פיננסי: כך תנהלו את ההוצאות במקום שהן ינהלו אתכם

 

העתיד הכלכלי שלכם יכול להשתנות באופן משמעותי, וזאת בשל הביטחון הפיננסי אותו ניתן לקבל באמצעות מתכנן פיננסי מקצועי ומנוסה. רבים מאיתנו מסתמכים על הפנסיה או קרנות הגמל, אולם רבים אינם מבינים כי הפקדה בקרן הפנסיה או קרנות גמל אינם מספיקים בעבור היעדים הפיננסים שלכם. למעשה, חשוב שכל אחד מאיתנו ישאל את השאלה – האם אנחנו מקדישים את הזמן לתחום המומחיות הספציפי ונותנים לזמן לעבור או לחילופין נעזרים באנשי מקצוע כמו יועץ השקעות בבנק? אם גם לכם יש התלבטות, הגעתם בדיוק למקום הנכון. הסתמכות על מקורות הון כמו פנסיה או יועץ השקעות בבנק אינם מספיקים בעבור העידן הנוכחי. כמה חלומות יש לכם? חשבתם על כך? אם תחשבו לעומק, תוכלו לראות כיצד החלומות שלכם מתקשרים באופן אוטומטי לכסף. כסף הוא אמצעי להגשמת חלומות, ובאמצעותו ניתן לייצר עתיד כלכלי יציב, גם בתקופה סוערת. אז היכן נכנס בדיוק המתכנן הפיננסי לתמונה? הנה התשובה.

מדוע עבודה צמודה עם מתכנן פיננסי היא חיונית לכל אחד?

מתכנן פיננסי הוא נותן שירות מקצועי, ויש לו היכרות מעמיקה עם עולם ההשקעות. תפקידו הוא לבחון את תיק ההשקעות שלכם, ולבחור בעבורכם את נתיבי ההשקעה הטובים ביותר והמשתלמים ביותר, בהתאם לרמת סיכון  לציפיות שלכם. חשוב לציין כי המתכנן הפיננסי תפקידו הוא להיות איש המקצוע אשר משלב בין ידע פיננסי נרחב לבין ביצוע ההשקעה בפועל, בתיאום מולכם.

מהם היתרונות של עבודה עם מתכנן פיננסי מומחה?

ראשית כל, ההשקעה הכספית אותה תצטרכו לבצע היא השקעה לעתיד הקרוב והרחוק, וזאת לאור העובדה כי המתכנן הפיננסי הוא איש מקצוע נטרלי אשר דואג לאינטרסים שלכם בלבד, בהתאם לצרכים שלכם. המתכנן ידע לשאול את השאלות הנכונות ולבנות בעבורכם את התיק הפיננסי הטוב ביותר, בהתאם לרמות סיכון. תפקידו הוא לערוך השוואות בין בתי ההשקעות, ולבחור בסופו של דבר את בית ההשקעות אשר מניב את היתרון הגדול ביותר בעבורכם ובעבור המטרות הכלכליות שלכם. בכך, משמש המתכנן כמגדלור בחשכה: במקום להסתבך עם השוואות ומספרים, תוכלו לקבל ממנו את התמונה המלאה אשר נותנת מענה לכל הצרכים שלכם כלקוח. נכון שהוא בפועל מבצע את הפעולות אותן אנו יכולים לעשות בעצמנו, אולם לא תמיד יש לנו את הכלים, הזמן והידע לבצע את אותן פעולות והשוואות. נוסף לכך, בעבודה שוטפת אל מול מתכנן פיננסי יש לכם כתובת זמינה לכל שאלה. במקום לבחון בעצמכם את מצב תיק ההשקעות, תוכלו לקבל דו"ח מקיף עליו ניתן לעבור ביחד עם המתכנן, וזאת בכדי להבין כיצד פועל התיק והאם יש צורך לבצע שינויים. מתכנן פיננסי הוא איש מקצוע עם אצבע על הדופק, ותפקידו הוא לעדכן אתכם בכל שינוי. ככל שהוא מנוסה יותר, כך תוכלו להבטיח את עתידכם הכלכלי ולדאוג לכך שהכסף שלכם יעבוד בשבילכם, ולא להפך.

חיסכון משמעותי בתשלום העמלות או: מדוע לא לבחור דווקא בבית השקעות?

רובנו רוצים לגרום לכך שהכסף שלנו יעשה עוד כסף, אולם לא תמיד אנחנו יודעים איך להתחיל. בדיוק משום כך, תפקידו של המתכנן הפיננסי הוא חיוני. המתכנן הפיננסי מסתכל באופן רחב על הנכסים והתחייבות שלכם, והוא פועל מתוך מטרה אחת ויחידה: לשרת את הצרכים הפיננסים שלכם על הצד הטוב ביותר. המתכנן הפיננסי מתפרנס מעמלות שמשלמות לו בתי ההשקעות השונים, ואתם כלקוח משלמים עמלה לבית ההשקעות אותו בחר, בהתאם כאמור לתוכנית פיננסית מוקדמת., בניגוד לדעה הרווחת, למתכנן הפיננסי יש יותר כוח מול בתי ההשקעות, כך שעבודה מולו לא רק שלא מייקרת את העמלות, לעיתים אף יכולה להוזיל אותן. שואלים את עצמכם איך זה הגיוני? ובכן, בתי ההשקעות אינם מעסיקים מצבת שכירים רחבה אלא נותנים תמריצים כספיים בעבור סוכנים, לצורך גיוס הלקוח. כאשר אתם לקוח אשר מגיע דרך סוכן פיננסי, אתם מקבלים תנאים משופרים: במקום להמתין על הקו של שירות הלקוחות ולשוחח עם נציג/ה אשר אינם מכירים אתכם באופן אישי, הסוכן שלכם מלווה אתכם באופן צמוד וכן מבצע את הפעולות הנדרשות, בשקיפות מלאה ותוך שימת דגש על הבנה פיננסית רחבה.

כיצד לבחור מתכנן פיננסי?

בכדי לבחור מתכנן פיננסי, חשוב לקבל ראשית כל המלצות. חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה מהווים דרך מצוינת להתרשמות ממתכנן פיננסי, אולם יש לקחת בחשבון כי מדובר בחוות דעת סובייקטיבית, ולכן מומלץ לבחון גם אתרי מדרג מתמחים ולקבוע פגישת ייעוץ עם לפחות שלושה מתכננים. בפגישת הייעוץ מומלץ לשים דגש על הניסיון, המקצועיות והכי חשוב: היחס האישי. מתכנן פיננסי צריך להעניק לכם תחושת ביטחון ושקיפות, בכדי לסייע לכם להגשים את המטרות הכלכליות. ישנם שישה שלבים עיקריים עליהם חשוב להקפיד בתהליך של תכנון פיננסי באמצעות מתכנן: תיאום ציפיות, התחייבות בכתב כי המתכנן דואג לאינטרסים שלכם ואינו סובל מניגוד אינטרסים, איסוף נתונים וקביעת מטרות ויעדים אישיים, ניתוח והערכת מצב פיננסית של החשבון שלכם, הצגת תוכנית פיננסית ולבסוף יישום ההמלצות והתוכנית. בכך, תוכלו להיות רגועים כי אתם בוחרים במתכנן מוביל, מנוסה וחדור מטרה: להוביל את הכסף שלכם ואתכם – להצלחה.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

 

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר.

חיסכון פנסיוני בניהול אישי

חיסכון פנסיוני בניהול אישי IRA

חיסכון פנסיוני בניהול אישי IRA – מה זה אומר?   חיסכון פנסיוני בניהול אישי (Individual Retirement Account או בקיצור I.R.A) זו שיטת ניהול חיסכון עבור…

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן