הריבית האפסית מובילה משקיעים לחפש אפיקי השקעה חדשים

תיק השקעות

הריבית נותרה אפסית: כיצד תוכלו לנצל את המצב לטובתכם?

בנק ישראל הכריז בשבוע האחרון כי ימשיך את המדיניות בה הוא נוקט מזה כ- 15 חודשים, ובהתאם לכך משאיר את ההחלטה על ריבית בשיעור של 0.1%. מדובר בשפל של כל הזמנים מבחינת הריביות בבנקים ועל כן, ניתן בהחלט לומר כי התנאים שנוצרו כעת מאפשרים לכם לנצל את המצב לטובת הפקדה של הכספים הנזילים במכשירי חיסכון כמו פוליסת חיסכון, קופת גמל להשקעה, תיק השקעות מנוהל ועוד לטובת מינוף של הכספים הנזילים, כך שהם לא יישארו בפק"מ או בעו"ש. למעשה, היכולת לנצל את המצב היא בעלת חשיבות עצומה מבחינה פיננסית וזאת בשל העובדה כי הכספים ששוכבים בבנק אינם צוברים ריבית ובהתאם לכך גורמים למצב שבו במקום שהכסף יעבוד בשבילכם – אתם ממשיכים לעבוד בעבורו, מבלי לראות את התשואה. על כן, חשיבה פיננסית נבונה המתבצעת באמצעות ליווי אישי מטעם מתכנן פיננסי מהווה את הדרך הטובה ביותר ליצור מינוף וביטחון פיננסי, למרות הריבית האפסית.

קבלת החלטות לגבי נתיבי חיסכון

קבלת החלטות לגבי נתיבי חיסכון בהם ניתן לבחור לטובת העברת הכספים הנזילים היא קשה ומורכבת, וזאת בשל הצורך לבחון קודם כל את הצרכים הנדרשים בטווח הקצר והרחוק. לכל מכשיר חיסכון יש את היתרונות והחסרונות שלו ועל כן רצוי לתאם כבר עכשיו פגישה עם מתכנן פיננסי אשר יבחן את המצב הפיננסי הקיים לצד בדיקה, השוואה וניתוח ללא עלות בין בתי ההשקעות מתוך מטרה לנתב את הכספים הנזילים מהפק"מ או מהעובר ושב למכשירי החיסכון המנוהלים ע"י טובי אנשי המקצוע בתחום, במגוון מסלולים עם רמות סיכון נמוכות עד גבוהות.

השקעה במכשירי חיסכון – גם ללא רקע מוקדם

גם אם אין לכם ניסיון קודם בשוק ההון חשוב לדעת כי היכולת שלכם לקבל את ההחלטה הנכונה מבוססת קודם כל על קבלת ליווי מקצועי ובחינת המצב הפיננסי, כחלק מיצירה של מינוף וניצול התנאים שאותם ניתן לקבל דרך בתי ההשקעות הגדולים בישראל. מאחר וישנם לא מעט נתיבי השקעה וחיסכון, ניתן לבצע התאמה מדויקת לצרכים הפיננסים כמו גם לאופי שלכם כמשקיעים וכמפקידי כספים.  אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן ליצור בעבורכם ובעבור בני המשפחה הזדמנויות חדשות, כל עוד הריבית נותרת אפסית כאשר ע"פ הערכות רק בשנת 2022 הריבית תעלה לשיעור של 0.25%.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן