ניצול הזדמנויות בסביבה פיננסית משתנה

פיננסים

קבלת החלטות בסביבה משתנה: כך תעשו זאת

השנה החולפת הייתה שנה קשה ומורכבת מאוד לקהל המשקיעים בחסות משבר הקורונה. עם זאת, ניתן בהחלט לומר כי למרות המשבר הכלכלי החמור, לא מעט משקיעים השכילו להבין כי דווקא כאשר הסביבה הפיננסית נמצאת בסערה – ניתן לייצר יציבות, באמצעות גיוון תיק ההשקעות. למעשה, אם בעבר ההנחה כי השקעה סולידית בנתיבי השקעה מסורתיים כמו מניות ואגרות חוב הניבו רווחים נאים, כיום רבים מבינים כי התנודות בשוק מחייבות לבצע חשיבה מחודשת אודות נתיבי השקעה מגוונים שאינם מבוססים אך ורק על מניות ואגרות חוב אלא גם על השקעות אלטרנטיביות. העולם האלטרנטיבי הוא עולם מרתק המשלב מגוון רחב של תחומים: קנאביס, טכנולוגיה, תשתית, הלוואות חברתיות, נדל"ן ועוד. באמצעות שילוב של נכסים לא סחירים ניתן לקבל החלטות מושכלות בזמן אמת כמו גם ליצור הזדמנות חדשות בעולם שוק ההון – ואפילו מבלי לצאת מהבית.

כיצד הקדמה הטכנולוגית משפיעה על קבלת ההחלטות?

כאמור, היכולת שלכם כמשקיעים להיות עם אצבע על הדופק באופן קבוע ובהתאם למגמות של השוק היא מוגבלת, בייחוד לאור העובדה כי המעקב צריך להתבצע באופן מתמיד. החדשות הטובות הן שבחסות האמצעים הטכנולוגיים ניתן ואף רצוי לבחון את הביצועים של מכשירי השקעה כמו תיק השקעות מנוהל, פוליסת חיסכון וקופת גמל לטובת מינוף הכספים הנזילים כמו גם ניהול של הכספים באפיקי השקעה כמו השקעות אלטרנטיביות, באופן שמאפשר גם לחוסכים וגם למשקיעים לנצל את הקדמה הטכנולוגית לטובת שיפור העמדה שלכם בהתאם לאופי שלכם, אפיקי הסיכון וכן הצרכים הפיננסים הנדרשים לטווח הקצר והרחוק.

עם זאת, בכדי לנצל את ההזדמנויות החדשות ששוק ההון מציע צריך קודם כל לבצע בדיקה, השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות באמצעות מתכנן פיננסי. מדוע? ובכן, בדיקה של המצב הפיננסי הקיים והכספים אותם אתם מפקידים ומשקיעים צריכה להתבצע כשלב ראשון, כחלק מהבנה כי בחינת העלויות השוטפות מהוות חלק בלתי נפרד מניהול השקעות בעידן שבו המציאות כל הזמן משתנה. מדובר בשירות אותו אתם מקבלים ללא עלות וללא התחייבות, כחלק ממטרה אחת וברורה: ניצול היכולת שלכם כמפקידים או כחוסכים ליצור מערך פיננסי יציב ובעל פוטנציאל אדיר, בסביבה פיננסית שכל הזמן משתנה ומתפתחת.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן