יום היסטורי במרוץ לחלל, שנה הבאה טיול משפחות בירח?

השקעות

בקרוב תגיע לירח: כבר לא חלום רחוק

כמעט כל אחד מאתנו זוכר את העטיפה של מסטיק בזוקה עם המשפט ״בקרוב תגיע לירח״. ובכן, לעיתים המציאות עולה על כל דימיון ובקרוב יתחילו לצאת לחלל הטיסות האזרחיות הראשונות. מדובר ללא ספק באחת הבשורות המשמעותיות ביותר של עולם ההשקעות, וזאת בשל הפיתוח המואץ של חלליות שיכולות להגיע למרחקים אדירים כאשר על סיפון הנוסעים נמצאים כמה מעשירי העולם – בראשם ריצ׳רד ברנסון שנחשב לאחת הדמויות הצבעוניות ביותר בשוק ההון, לא מעט בשל התפיסה החדשנית שלו בכל הקשור בעולם הטייס. למעשה, הוא היה בין הראשונים להבין כי השקעה בתחום של פיתוח חלליות פרטיות יכול להניב את הדור הבא של ההשקעות, והוא לא טעה. למעשה, כרטיס טיסה לירח עולה כמיליון דולר למשתתף וזאת באמצעות חברת הטיסה האזרחית ספייס אדוונצרס. אולם התעשייה עצמה של טיסות אזרחיות מגיעה לשווי של מיליארדי דולרים. המהלך של הטיסה הראשונה שעתידה לצאת ממש בקרוב מסמל בעבורכם כמשקיעים עידן חדש שבסגרתו השמיים הם הגבול – ואת הדמיון ניתן להפוך למציאות, כפי שמבצעים המשקיעים הגדולים ביותר בעולם.

מה אפשר ללמוד מהמהלך של המיליארדים?

המהלכים של מיליארדים מבוססים הן על בחינת הפוטנציאל הגלום אבל גם על חקר של שווקים חדשים, לטובת ביצוע השקעה. תחום החלל הינו תחום מרתק המשלב מחקר, פיתוח וכן לא מעט כסף, ולכן משקיעים שמחליטים להשקיע בחברות אזרחיות המתמחות בתחום של טיסות לחלל יכולים להניב לא רק הזדמנות השקעה בעלת פוטנציאל תשואה אדיר אלא גם יכולת אמתית ליצור מערך מרהיב של תיירות חלל. אנליסטים המתמחים בתחום צופים כי ככל שהתחום יתפתח, כך ניתן יהיה להוביל לקפיצה משמעותית בביקוש לטיסות – ובכך לפתח תיירות חלל. תיירות חלל היא מושג חדשני בעולם שוק ההון וזאת בשל בנייה מואצת של נמלי חלל במדינות רבות בארה״ב כולל מקסיקו, שוודיה, סינגפור וכן איחוד האמירות הנחשבת למעצמה בתחום הטכנולוגי וכן חקר החלל. על כן, מיליארדים שנכנסים לתחום יכולים להניב לעצמם אפשרות יוצאת דופן ליצור אפיקי השקעה חדשים, ובעלי פוטנציאל אדיר.

החללית החדשה כבר כאן

וירג'ין גלקטיק של ריצ׳רד ברנסון עשתה היסטוריה כאשר הצליחה לשגר את החללית הראשונה לחלל, לטובת נסיעת מבחן. מדובר בפעם הראשונה בעולם שבמסגרתה נשלחת טיסה מסחרית לחלל, כאשר החללית עצמה מאובזרת בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לפתוח בין היתר גם פרק חדש בתחום של חקר החלל. על כן, החללית החדשה של המיליארד כבר כאן ובעבור רבבות משקיעים בתחום האלטרנטיבי מדובר בבשורה אמיתית אשר עתידה רק להמשיך ולהתפתח, כחלק מהיותה תיירות חללה המהווה הזדמנות השקעה יוצאת דופן.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן