השקעות אלטרנטיביות – מה כדאי לדעת?

השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות הפכו לחלק בלתי נפרד מתיק ההשקעות של רבים. למעשה, הן ממלאות תפקיד חיוני בכל הקשור בהפחתת הסיכון והתנודתיות של תיק ההשקעות הקלאסי. תוהים לעצמכם למה דווקא עכשיו זה הזמן לגוון את התיק באמצעות השקעה אלטרנטיבית? אנחנו כאן עם התשובות.

השקעות אלטרנטיביות: התאמה אישית לטווח השקעה, רמת סיכון והעדפה אישית

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד ניתן לבצע השקעה בתחום של השקעות אלטרנטיביות בסכומים נמוכים יותר מאשר בעבר. למעשה, הנגשת אפיק ההשקעה הזה הוביל לפרץ אדיר של משקיעים אשר הבינו כי באמצעות גיוון תיק ההשקעות הקלאסי ניתן לקבל תנודתיות נמוכה יחסית וזאת בשל העובדה כי לנכסים אלטרנטיביים אין קורלציה עם שוק ההון המסורתי. משקיעים אשר מחפשים להימנע מהתנודות בשוק ההון יכולים בהחלט לפנות לנתיב של השקעה אלטרנטיבית, אולם נתיב השקעה זה אינו מתאים לכולם.

מה חשוב לדעת אודות השקעות אלטרנטיביות?

התקופה הנוכחית היא ללא ספק תקופה מאתגרת בעבור משקיעים רבים. שוק ההון חווה תנודתיות והריבית אפסית. משום כך, גיוון של תיק ההשקעות מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך השקעה נבון וחכם אשר מתבצע במספר מישורים במקביל. אולם, חשוב לזכור כי השקעות אלטרנטיביות אינן מתאימות לכל משקיע וזאת בשל העובדה כי הן כפופות למבנה משפטי שאינו ברור, וכן נדרש לבצע בדיקת נאותות אשר במסגרתה ניתנת אפשרות רק למשקיעים מוסמכים להיכנס לתחום, בהתאם לגובה ההכנסה. בנוסף לכך, השקעות אלטרנטיביות כפופות לסיכונים אשר כרוכים בנכסי הבסיס ולכן ביצוע השקעה בתחום מחייבת ליווי וסיוע מקצועי מצד מתכנן פיננסי אשר ידע לפעול לצורך איתור בית השקעות מוביל אשר יעניק את התנאים הטובים ביותר לצורך ניהול תיק השקעות אשר מכיל גם השקעות אלטרנטיביות וגם השקעות מסורתיות כמו אג"ח ומניות.

מדוע דווקא עכשיו זה הזמן לבחון השקעה אלטרנטיבית?

מאחר ואנו חווים התפתחות טכנולוגיות מדהימה בשנים האחרונות, נוצרו הזדמנויות חדשות בשוק משקיעים. למעשה, מודלים חדשים בכלכלה וכן העובדה כי העולם הולך לעבר כלכלה שיתופית מהווים פרצת דרך אשר מאפשרת למשקיעים וליזמים ליצור שיתוף פעולה לצורך גיוס כספים, בהתאם לרמת האמון של המשקיעים. משום כך, ניתן לראות כיצד הכלכלה השיתופית אשר כוללת מימון המונים, גיוס המונים למטרות חברתיות, הלוואות המונים וכן השקעה בחברות סטרטאפ תופסת תאוצה. יתרה מכך, ניתן גם להשקיע בנכסים דיגיטליים. נכסים דיגיטליים יכולים להיות חנויות מסחר אלקטרוני או אתרים, כאשר כאן אתם כמשקיעים יכולים לקבל יחידות השתתפות – בדומה למניות בשוק ההון. מדובר במסחר בעולם הווירטואלי, ועל אף כי עדיין מדובר בשלבים התחלתיים הצפי של מומחים בשוק ההון ובתחום ההשקעות בפרט הוא שבשנים הקרובות אנו עתידים לראות יותר ויותר משקיעים אשר מחליטים להיכנס לתחום ובהתאם לכך לקבל את היתרונות הגלומים בפלטפורמות טכנולוגיות ודיגיטליות – כהשקעה אלטרנטיבית.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות השקעות אלטרנטיביות? אנחנו כאן

אם אתם מחפשים לייצר לעצמכם את ההזדמנות הטובה ביותר לצורך גיוון תיק ההשקעות ובמקביל לפעול לצורך הוזלה בעלויות, אנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי דרך מתכנן פיננסי. באמצעות מתכנן פיננסי ניתן לבצע השוואה ובדיקה בין בתי ההשקעות, לצורך הפחתה בדמי הניהול ויצירה של נתיב כלכלי אשר מגלם חיסכון כספי ואפשרויות נרחבות מבחינת הרכב תיק ההשקעה. בנוסף לכך, תוכלו לקבל כמשקיעים את כל המידע אודות השקעות אלטרנטיביות, בהתאם לרמת הסיכון ולצרכים האיישים. מדובר בשירות ללא עלות אשר ניתן כבר לעשרות אלפי משקיעים. הגיע הזמן שגם אתם תוכלו להיכנס לעולם מרתק אשר משלב את שוק ההון המסורתי בשילוב של השקעות אלטרנטיביות.

בדיקה ,השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

 

אין לראות באמור באתר משום ייעוץ או שיווק השקעות ו/או ייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או תחליף לשיווק כאמור ו/או ייעוץ מס או תחליף לקבלת ייעוץ כאמור המתחשב בנתונים ובצרכים הייחודיים של כל אדם.  

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן