הפחתת עמלות בתיק השקעות מנוהל – למה דווקא עכשיו?

הפחתת עמלות

המודעות הגבוהה של הציבור לאפיקי חיסכון והשקעה מובילים לא מעט מהציבור הישראלי להבנה כי נדרש לבצע בדיקה, השוואה וניתוח לטובת ניצול הזדמנויות – כמו למשל בתיק השקעות מנוהל. למה עכשיו זה בדיוק הזמן לבצע את הבדיקה? להלן הפרטים.

ניהול תיק השקעות: כך תוכלו להפחית את העמלות באופן משמעותי

מנהלים תיק השקעות מנוהל? ובכן, זה בדיוק הזמן להתחיל ולבחון את גובה העמלות אותן אתם משלמים במסגרת ניהול התיק. למעשה, רק לאחרונה דווח באמצעי התקשורת על כך כי הבנקים גופים פי 5 עמלות (!) מאשר בתי ההשקעות, מה שהופך את ניהול תיק ההשקעות למשימה מורכבת אבל גם יקרה במיוחד. זה הזמן להסביר כי תיק השקעות מנוהל ישירות מהבנק ולכן ישנן עמלות של מכירה וקנייה כמו גם עמלה על ניהול התיק. ככל שהתיק שלכם גדול יותר, כך שיעור העמלה יורד, אולם בפועל – לא מעט משלמים דמי ניהול כמו גם עמלות גבוהות שהופכות את ניהול התיק ללא כדאי מבחינה כלכלית. דרך תיאום פגישה עם  מתכנן פיננסי ניתן לבחון מהן גובה העמלות אותם אתם משלמים ואף לבצע השוואה בין בתי ההשקעות המובילים בישראל ללא עלות – מתוך מטרה לקבל שליטה על ניהול תיק השקעות ולבחור בבית השקעות אשר מציע את התנאים הטובים ביותר, בהתאם למדיניות ההשקעה שלכם.

לחסוך בזמן – אבל גם בכסף

ישנם לא מעט ישראלים שמחליטים לקחת את ניהול התיק על עצמם, ולנהל אותו דרך הבנק באופן עצמאי. אולם, יש לקחת בחשבון כי ניהול של תיק השקעות מצריך קשר שוטף אל מול היועץ בבנק ולעיתים קרובות נוצר מצב שבו התיק לא מקבל את המענה  את ניהול התיק עצמו. במידה ואתם מנהלים את תיק ההשקעות באופן עצמאי, אתם נדרשים להיות עם אצבע על הדופק לכל אורך הדרך ועל כן ניהול תיק השקעות באמצעות בית השקעות מהווה הזדמנות להתאים את תיק ההשקעות למצב הקיים בשוק, במסגרת מדיניות השקעה קבועה ועם יכולת שלכם להשתחרר מהצורך להתלבט או לבצע פעולות בתיק השקעות מנוהל באופן עצמאי. את הפגישה עם המתכנן הפיננסי מטעם נטו תכנון פיננסי ניתן לתאם בזמן שנוח לכם ועם אפשרות לביצוע פעולות מבלי לצאת מהבית, ועל כן מדובר בשירות מתקדם המאפשר לכל אחד לבצע פעולות חכמות לטובת ניהול תיק השקעות מנוהל בצורה מיטבית אך גם חכמה וחסכונית.

מנהל תיק ההשקעות: המפתח להצלחה

בחירה נכונה בבית השקעות מהווה את הבסיס ליצירה של תוצאות מצוינות כתוצאה מניהול תיק השקעות לאורך הזמן. מאחר ובתי ההשקעות כאן בישראל הציגו ביצועים נהדרים מבחינת התשואות בשנה החולפת ועל אף המשבר הכלכלי, ניתן בהחלט לומר כי באמצעות מנהל השקעות מנוסה ניתן ליצור מערכת יחסים המבוססת על אמון אבל גם על היכולת של המנהל לבצע פעולות בתיק השקעות מנוהל באופן מושכל ותוך שימת דגש על אסטרטגיה ברורה המותאמת לצרכים הפיננסים שלכם. אל תבזבזו את הזמן, הוא עולה לכם ביוקר ובדיוק בגלל זה רצוי לתאם את הפגישה עם המתכנן הפיננסי עוד היום, לטובת ניהול פיננסי מדויק וחכם.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן