שני עולמות נפגשים: תיק השקעות מנוהל משולב עם תיק נכסים אלטרנטיבי

שני עולמות נפגשים

בעידן של חוסר וודאות, אין ספק כי היכולת לגוון את תיק ההשקעות מהווה את הדרך הטובה ביותר להפחתה ברמת הסיכון אך מאידך גם יצירה של נתיבי השקעה– מחוץ לשוק ההון. האם מדובר בדור הבא של ענף ההשקעות? התשובה היא בהחלט כן.

השקעות אלטרנטיביות בשילוב של תיק השקעות מנוהל: למנף את הכספים הנזילים באופן יצירתי

אם ברשותכם סכום כסף נזיל והוא שוכב כרגע בפק"מ, סביר להניח כי גם אתם תוהים לעצמכם מהי הדרך הטובה ביותר למנף את הכסף – ולגרום לו לעבוד בשבילכם. כידוע, הריבית האפסית בבנק גורמת לחוסר כדאיות מוחלט בכל הקשור להפקדה לפק"מ או לחשבון העו"ש, ועל כן היכולת שלכם לחשוב מחוץ לקופסא מבוססת בראש ובראשונה על איתור של נתיבי השקעה משתלמים, בהתאם לאופק הסיכון הרצוי לכם. דרך אחת היא דרך ביצוע הפקדות קבועות או חד פעמיות לתיק השקעות המנוהל ישירות מחשבון הבנק שלכם. מדובר בניהול המתבצע דרך מנהל תיקי השקעות אשר רשאי לבצע פעולות של מכירה וקנייה דרך החשבון, כפועל יוצא מיפוי כוח אותו אתם מעניקים כבעלי החשבון. דרך תיק השקעות מנוהל תוכלו להשקיע במגוון מסלולים, בהתאמה אישית ועם שימת דגש על השקעה בשוק ההון המתבצעת באופן שמאפשר לבחון את ביצוע התיק באופן קבוע.

מדוע יצירת קשר עם מתכנן פיננסי היא הכרחית בעבור תיק השקעות מנוהל?

שימו לב כי במסגרת ניהול התיק תידרשו לשלם דמי ניהול, ועל כן חשוב מאוד לבצע בדיקה והשוואה בין בתי ההשקעות דרך מתכנן פיננסי אשר ידע לבצע בעבורכם וללא עלות את הבדיקה, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי דמי הניהול אותם תשלמו יהיו נמוכים כמו גם העמלות. אולם, לא מספיק להפקיד רק לתיק השקעות מנוהל אלא ניתן לשלב גם את העולם המקביל – תיק נכסים אלטרנטיבי.

תיק נכסים אלטרנטיבי: הדור הבא של עולם ההשקעות

כידוע, התנודות בשוק ההון גורמות לא פעם להפסדים גדולים מצד משקיעים שמחליטים להשקיע אך ורק באג"ח או במניות. העולם האלטרנטיבי מהווה הזדמנות מצוינת גם בעבורכם להיכנס לעולם שעד כה היה סגור בפני משקיעים, וזאת בשל העובדה כי כיום ישנם לא מעט נתיבי השקעה אלטרנטיביים שרף הכניסה בעבור השקעה הוא נמוך באופן יחסי,  ועל כן היכולת שלכם כמשקיעים לשלב את תיק ההשקעות המסורתי כמו תיק השקעות מנוהל לצד תיק נכסים אלטרנטיבי היא דרך מעולה לוותר על הכספים הנזילים ובתוך כך לבצע פעולות שונות שנועדו להפחית את רמת הסיכון, לצד קבלת תשואות. עם זאת, העולם האלטרנטיבי אינו מתאים לכל משקיע ולכן נדרש לבצע חשיבה מעמיקה לגבי האפיקים השונים, הסיכונים וכן לקחת בחשבון את אובדן הנכסים הנזילים בעקבות הזדמנויות מעולות אותן ניתן לשלב ביחד עם עולם שוק ההון המסורתי, בשילוב של עולם ההשקעות האלטרנטיבי המהווה את דור העתיד של עולם ההשקעות.

בדיקה ,השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן