תיק השקעות בהתאמה אישית- לתת לזאב שבך להוביל

תיק השקעות מנוהל

יש בטבע קסם מיוחד, ובזאבים קסם מיוחד עוד יותר. היכולת המדהימה להסתגל למצבי טבע משתנים, לדעת לכבד את חוקי הלהקה ולהבין את ההיררכיה, לדעת לזהות הזדמנויות ולהתרחק מסכנות. לאנשים מצליחים, כאלה שנולדו לנצח מהרגע הראשון, יש תכונות אופי של זאב, אפשר לראות את זה מיד, שחור על גבי לבן.
אנשי השקעות מוצלחים יודעים לזהות בכל קושי הזדמנות גדולה, הם יודעים להריח את הסכנות מעבר לפינה, כמו הקריסות הגדולות בשוק הקריפטו, שם הכתובת הייתה על הקיר. לא כל אחד ואחת נולדו להנהיג להקה או לנהל תיק השקעות, אבל לכל אחד ואחת יש הזדמנות להצטרף, עולם ההשקעות יכול להיות ג'ונגל מסוכן לטועים בדרך ולחסרי ניסיון, לכן, מומלץ להצטרף ללהקה הנכונה, לתת לאיש השקעות מנוסה לנהל עבורכם את ההון.

מה זה תיק השקעות?

תיק השקעות מאפשר לכל אחד ואחת לנהל את העושר המשפחתי באמצעות חברות ציבוריות (מניות), ובאמצעות אגרות חוב, קרנות נאמנות וקרנות סל, וכל אלה יחד נקראים ני"ע מהם בנוי תיק השקעות. חשוב לזכור, עולם ההשקעות הוא תמונה של הכלכלה ושל התנהגות הצרכנים, ככל שאנחנו זזים מהר יותר, ומתנהגים בעצבנות יתר, כך שוק ההון מגיב, בקצב פעימות הלב. לכל דבר עשויה להיות השפעה על תיק ההשקעות לטוב ולרע, ולכן צריך לדעת לנהל ולהבין את השפה הפיננסית.

מה אנחנו צריכים לדעת לפני שמתחילים במסע ההשקעות שלנו?

  • מהו סכום ההשקעה ההתחלתי? סכום ההשקעה ההתחלתי לניהול תיק השקעות הוא כ-300 אלף ₪, חשוב לומר, כי דבר זה עשוי להשתנות מגוף השקעות אחד לגוף השקעות אחר. ככל שסכום ההשקעה גדול יותר, כך ניתן לפזר את ההשקעה למגוון ני"ע. תיקים בסכום השקעה נמוך בדרך כלל מורכבים מקרנות נאמנות וקרנות סל מהארץ ומהעולם.
  • לאן להעביר את הכסף? הכסף מנוהל בחשבון הבנק שלכם, בסניף שלכם. תחת חשבון העו"ש פותחים תת חשבון השקעות ושם מנהלים את תיק ההשקעות, למנהל ההשקעות יש הרשאה למכור או לקנות ני"ע בלבד, לא ניתן למשוך כספים או להעביר מחשבון זה. אתם יכולים בכל רגע נתון לבטל את ההרשאה ולחסום את מנהל ההשקעות מלקבל גישה לניהול.
  • זמן ההשקעה? השקעות עושים לטווח ארוך, וחשוב מלכתחילה להסתכל על זה באופן הזה. כמובן שאין התחייבות מצד המשקיעים לתקופת ההשקעה.
  • להשקיע בבורסה זה מסוכן? כאן חשוב לומר מספר דברים, ראשית, כבר היום אתם משקיעים בבורסה באמצעות קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות ופוליסות חיסכון. שנית, רמת הסיכון נקבעת באמצעות אפיון צרכי לקוח, ניתן לנהל תיק השקעות עם 0% מניות, וניתן לנהל תיק השקעות עם 100% מניות.
  • כיצד בוחרים מנהל השקעות? חשוב לערוך בדיקה, ניתוח והשוואה בין מספר גופים מובילים באמצעות מתכנן פיננסי, במהלך הבדיקה רצוי לבדוק על כל גוף השקעות את היסטוריית ההשקעות שלו, לוודא שיש לכם חיבור אישי וטוב עם מנהל ההשקעות, האדם שמנהל עבורכם את הכספים ובסופו של דבר איש הקשר שלכם.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן