קופת גמל אינפיניטי – השוואת תשואות בין מסלולי הגמל המובילים

קופת גמל אינפיניטי

קופת גמל אינפיניטי – רקע כללי

היום נשווה בין ביצועי התשואות של 8 מסלולי הגמל המובילים של בית ההשקעות "אינפינטי". סקירה זו תצטרף להשוואות קודמות שערכנו, בין ביצועי תשואות המסלולים של ארבע קופות גמל מובילות: קופת הגמל של מגדל, קופת הגמל של מנורה, קופת הגמל של כלל וקופת הגמל של אנליסט. אם במקרה פספסתם את אחת ההשוואות, אתם מוזמנים להיכנס אליהן באמצעות הקישורים הבאים:

השוואה בין מסלולי קופות הגמל של מגדל

השוואה בין מסלולי קופות הגמל של כלל

השוואה בין מסלולי קופות הגמל של מנורה

השוואה בין מסלולי קופות הגמל של אנליסט

וכעת, ברשותכם, לפני ש"נצלול למספרים", נציג לכם רקע קצר על אינפינטי:

אינפיניטי הוא בית השקעות ישראלי אשר הוקם ב- 1997. הוא מנהל עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים (לרבות תאגידים גדולים) קרנות נאמנות, קרנות השתלמות, תיקי השקעות וקופות גמל בהיקף כולל של כ- 37 מיליארד שקלים. ב- 2010 זכה אינפיניטי להפוך לגוף המנהל של קרנות הפנסיה עבור עובדי חברת חשמל. ב- 2013 זכה במקום ה- 5 מתוך דירוג ה-Duns 100  לחברות המובילות במשק הישראלי. באינפיניטי מועסקים כ- 120 עובדים והוא ממוקם בבית אופק שנמצא בהרצליה פיתוח.

8 המסלולים המובילים של קופת הגמל אינפיניטי

אנחנו תיכף נגיע אל ההשוואה שהבטחנו, רק חשוב שתדעו בין מה למה אנחנו משווים בדיוק. אז הנה הם לפניכם: 8 המסלולים של קופת הגמל אינפינטי:

  • אינפיניטי גמל מניות בחו"ל: מסלול עם חשיפה לניירות ערך בחו"ל. מדד הייחוס של המסלול הינו MSCI (World all Country) והוא מוגדר כאפיק השקעה ברמת סיכון גבוהה.
  • אינפיניטי גמל מניות בישראל: מסלול עם שיעור חשיפה של לפחות 75% אל מניות הנסחרות בישראל. מדד הייחוס של המסלול הינו ת"א 125 והוא מוגדר כאפיק השקעה ברמת סיכון גבוהה.
  • אינפיניטי גמל מסלול לבני 50 ומטה מסלול עם חשיפה אל נכסים פיננסיים המתאימים אל צורכיהם של בני 50 ומטה. רמת הסיכון במסלול זה היא מעורבת.
  • אינפיניטי גמל מסלול לבני 50 עד 60: מסלול עם חשיפה אל נכסים פיננסיים המתאימים אל צורכיהם של בני 50 עד 60. רמת הסיכון במסלול זה היא בינונית.
  • אינפיניטי גמל מסלול לבני 60 ומעלה: מסלול עם חשיפה אל נכסים פיננסיים המתאימים אל צורכיהם של בני 60 ומעלה. רמת הסיכון במסלול זה היא מעורבת.
  • אינפיניטי גמל אג"ח: מסלול עם שיעור חשיפה של לפחות 75% אל ניירות ערך אג"ח (איגרות חוב) ממשלתיות וצמודות, שקלית ואג"ח של קונצרנים בדירוג גבוה. מדד הייחוס של המסלול הינו תל בונד 60 והוא מוגדר כאפיק השקעה ברמת סיכון נמוכה.
  • אינפיניטי גמל אג"ח ממשלת ישראל: מסלול עם שיעור חשיפה של לפחות 75% אל ניירות ערך אג"ח (איגרות חוב) ממשלתיות וצמודות של מדינת ישראל. מדדיי הייחוס של המסלול הם 50% ממשלתי צמוד מדד לפי 2-5 שנים ו – 50% שקלי לפי 2-5 שנים והוא מוגדר כאפיק השקעה ברמת סיכון נמוכה.
  • אינפיניטי גמל אג"ח קונצרני: מסלול עם חשיפה אל נכסי אג"ח קונצרנים וחברות בישראל בדירוגים משתנים. מדד הייחוס של המסלול הוא תל בונד 60 והוא מוגדר כאפיק השקעה ברמת סיכון נמוכה.

וכעת– ההשוואה והתוצאות!

(מצ"ב – טבלת השוואה בין 8 המסלולי של קופת הגמל אינפיניטי):

קופת גמל אינפיניטי

*הנתונים נכונים לתאריך: 12.10.2020

והנה הסיכום הסופי: בין 8 מסלולי הגמל של אינפיניטי, מי שהשיג את התשואה הגבוהה ביותר הוא "אינפיניטי גמל מניות בחו"ל" עם 6.30% תשואה!

יש לכם שאלה בנושא קופות גמל? רוצים ליהנות משירות השוואה מקצועי בין מסלולי גמל מגוונים? מעולה! אז כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים למטה ואנו נדאג לקשר אתכם (ללא עלות) אל מתכנן פיננסי מוסמך!

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מקופות גמל ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר. 

בנק אמריקה

בנקאות להשקעות: בנק אוף אמריקה

בנק אוף אמריקה – רקע בנק אוף אמריקה (באנגלית Bank Of America) הוא תאגיד בנקאות ושירותים פיננסיים רב לאומי. הוא נוסד ב- 1904 על ידי…

רכבת הרים פיננסית

רכבת הרים פיננסית, לאן?

מאניה דפרסיה בשווקים? השבועות האחרונים בשווקים מאופיינים בעצבנות יתר, עליות חדות, ירידות חדות, וכל זה במסחר תוך יומי ששייך במקרים מסוימים למערב הפרוע. השוק כמו…

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן