זה נטו המסע שלי

נטו העוצמה הנשית

כתבה: קרין בוזלי

מקום קטן עם חלומות גדולים

הסיפור שלי בנטו הוא משהו קסום ומיוחד, התחלתי את המסע ב-2004, חיילת משוחררת. בתפקידי הראשון שימשתי כפקידה כללית בסוכנות קטנה, מקום קטן עם חלומות גדולים. לא הכרתי את תחום הביטוח או את תחום הפיננסים. ככל שעבר הזמן, לקחתי על עצמי תחומי אחריות נוספים ומתוך ראייה שהלקוח חייב להיות במרכז, הבנתי כבר אז, שירות טוב הוא נוסחה מנצחת בעולם תחרותי. כך התחלתי לבנות את מחלקת השירות של נטו. מספר שנים לאחר מכן, בחרתי לצאת ולהתמקצע בתחומי הכלכלה, הביטוח והפיננסים כחלק מהרצון להבין את הלקוח ולהתקדם בתחום, כבר אז הבנתי שאני בנטו ולתמיד.

הפרויקט בעיר הגדולה ופרויקט חיי

ככל שעבר הזמן, חברת נטו גדלה, האחריות גדלה והמשכנו לפתח ולקדם. במסגרת הרצון הבלתי נגמר להפוך את הסביבה לטובה יותר, היה לי דחף שהוביל אותי לשכנע את בעלי המניות לפתוח את סניף נטו תל אביב. כיום, אני יכולה לומר בחיוך, מדובר באחד ממנועי הצמיחה החשובים שיש לנו בחברה, הפעילות שם התפתחה בצורה בלתי רגילה. בגיל 25 קיבלתי את הזדמנות חיי, קיבלתי את האפשרות לרכוש אחוז מניות מסוים ולהפוך לשותפה פעילה בחברה, חברה צעירה וצומחת. כיום, אני יכול לומר בגאווה גדולה, נטו צמחה בצורה בלתי רגילה לחברה של כ-450 עובדים ועובדות, כאשר הגעתי לחברה היה רב מוחלט של גברים. כיום, יש לנו כ-65% נשים במגוון תפקידים, כאשר חלקן בתפקידי מפתח וניהול, וזה עבורי ניצחון נוסף בתהליך.

המהפכה הגדולה ומחשבות על העתיד

החזרה לחיפה הייתה מאד חשובה לי ולנטו, כנראה שלגורל יש תכניות משלו. אמנם, אתגרים חדשים עמדו על הפרק, דרישות חדשות ופיתוח מנועי צמיחה במחשבה אל העתיד. בעקבות זאת, הקמתי את מחלקת התפעול, הרחבתי את מחלקת השירות, בנינו מחלקת הכספים משובחת, ובעיקר חשבתי כיצד להתאים את
המהפכה הטכנולוגית בארגון מתוך מטרה להעניק ללקוח שירות טוב יותר יחד עם קידום הארגון. לצד כל האתגרים העסקים והקריירה המפוארת, הרגשתי בכל סוף יום כי פאזל חיי אינו שלם. ידעתי שאני חייבת לעבוד על פרויקט חיי, משפחה וילדים. לצד הצלחות נפלאות בזירה העסקית, חיי האישיים ידעו מורדות, אכזבות ולא מעט דמעות. לשמחתי, יחד עם בן זוגי, הצלחתי להגשים את חלום חיי, להיות אימא וזה מסע לא פשוט בכלל.

החלומות של אתמול והיעדים של המחר

רבים יודעים שאני הולכת לישון עם מחשבות רבות. כיום, אני נמצאת במספר דירקטוריונים של חברות מובילות במשק, סוכנות הביטוח הקטנה, נטו,  הפכה לאחת החברות הפרטיות הגדולות ביותר במשק הישראלי, אנחנו משרתים נאמנה עשרות אלפי לקוחות עם מאות עובדים בכל הארץ ומסביב לשעון. אם תשאלו אותי מה סוד ההצלחה? אני חושבת שהרצון לדעת, הרצון לקדם ולהתקדם, ובעיקר היכולת לעשות טוב, אני רוצה לומר לכל אחד ואחת, צריך לחלום, חובה להתמיד ועדיף תמיד לשאוף לנצח.
הכותבת: הינה קרין בוזלי – שותפה, משנה למנכ"ל, וסמנכ"לית שיווק תפעול ופיתוח עסקי בחברת נטו תכנון פיננסי.
בעלת ניסיון של כ-16 שנים בתחום הביטוח והפיננסים, מתמחה בתכנון פיננסי אישי לגיל השלישי ותכנון פרישה מקיף.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן