למה צריך מטריה ביום גשום? בדיוק מאותה הסיבה שצריך מתכנן פיננסי

מתכנן פיננסי

גשם צבעוני וכלכלה מגוונת

תחשבו על עולם שטוף שמש, עולם שגורם לנפש לספוג כמויות גדולות של אור, קרני השמש מצליחות לחדור פנימה ולחמם. מסביב, פריחה גדולה, בכל מיני צבעים ובכל מיני גוונים, ריחות של פרחים ושירת ציפורים כל כך נעימה, האופטימיות עוטפת את המציאות חזק עד שהיא מחליטה לעזוב, השמיים נצבעים באפור, קור חודר עמוק לעצמות ומקפיא את התחושות. כמו בטבע כך גם בעולם ההשקעות והכלכלה. יש תקופות של שגשוג וצמיחה ויש תקופות של מיתון וקיפאון, מחקרים רבים מוכיחים שבתקופות אלה משקיעים חסרי ניסיון מקבלים החלטות שגורמות לנזק גדול, פשוט אסון. אז אתם שואלים למה צריך מטריה ביום גשום? בדיוק מאותה סיבה שצריך מתכנן פיננסי, איש מקצוע שיודע לקבל עבורך את ההחלטות הטובות ביותר בכל מזג האוויר.

כאשר יודעים מה מזג האוויר יודעים כיצד להתלבש

הצבת מטרות היא דבר חשוב, חשוב מאד. בכל תהליך צריך להסתכל על תחילת הדרך, על אמצע הדרך ועל סוף הדרך. מתכנן פיננסי מקצועי חייב להסתכל על התמונה הכוללת וכך לנהל עבור לקוחותיו את הנכסים. מדובר על אחריות רבה עבור משפחות, אני באופן אישי דואגת לאנשים ולא למוצרים. בשנים האחרונות עולם ההשקעות עבר מהפכה גדולה, הטכנולוגיה נמצאת כאן ויוצרת שינוים גדולים. כיום, נדרש ידע רב כדי לנהל את ההשקעות, בעקבות הטכנולוגיה השוק הופך למתוחכם יותר, העולם למד לזוז מהר מצד לצד, העולם הפך לכפר גלובלי. בנוסף לכך, בעקבות שינוים רגולטורים והטבות מס שונות, מוצר אחד יכול להתאים לכם הרבה יותר ממוצר אחר. המוצרים חייבים להתאים לכם ולא להפך. כלומר, הטבע לא מתאים את עצמו לסגנון הלבוש שלכם, אתם מתאים את סגנון הלבוש שלכם למזג האוויר. עולם ההשקעות משתנה ואתם חייבים לדעת להתאים את עצמכם אליו או לדאוג שמישהו יעשה זאת עבורכם בצורה המקצועית ביותר, מישהו בדמות מתכנן פיננסי מקצועי. כשיוצאים לטיול בוקר בחורף עם חולצה קצרה, נעשים חולים, בדיוק כך עולם ההשקעות, כאשר משקיעים במוצרים לא מתאמים או כאשר אין ידע מתאים אתם הופכים את תיק ההשקעות לחולה.

בואו נדבר על זה לפני שאתם מאשימים את חזאי מזג האוויר

בעולם ההשקעות קיימים אנליסטים שחוזים שהכלכלה תמשיך לצמוח, מצד שני קיימים נביאי זעם שרואים משבר כלכלי גדול ממתין בפתח. בדיוק כמו שתחזית מזג האוויר לא זהה בכל מקום בעולם, כך מגוון המוצרים הפיננסים לא זהה. מה שנכון עבור מדינה מסוימת, עבור ענף מסוים לא יהיה נכון עבור ענף או עבור מדינה אחרת. לכן, כאשר בונים תיק נכסים עם מתכנן פיננסי מתאימים אותו בדיוק למידות שלכם, לתקופת הזמן כאשר לוקחים בחשבון שיהיו שינוים בדרך. יש כל כך הרבה משתנים שהאדם הממוצע לא יכול לטפל בהם, נושאים שדורשים ידע רב, נושאים שדורשים זמן ונושאים שדורשים הכשרה מקצועית. השקעות לא מנהלים על רגל אחת. כיום, ניהול העושר הוא מגוון וכולל את ניהול הנכסים הסחירים, ניהול סיכונים כללי, תכנון מס וזיהוי מוצרים שעל פי הרגולטור והמחוקק מאפשרים לכם הטבות מס, יצירת הכנסה פסיבית למשפחה, תכנון מעבר העושר מדור לדור ועוד.

סיכום

משפחות רבות זקוקות לניהול העושר המשפחתי שלהם, בדיוק כמו המוני אנשים שנמצאים תחת כיפת השמיים בגשם שוטף וזקוקים למטריה, פשוט מאד. משפחות רבות זקוקות למטריה פיננסית שיכולה למנוע מהגשם והמיתון לשטוף אותם או יכולה למנוע משמש חזקה להכות בפנים. מתכנן פיננסי בלתי תלוי שמנהל עבורכם בצורה מקצועית חוסך ממכם זמן רב ומגדיל את פוטנציאל ההצלחה בצורה בלתי רגילה. האם אתם יכולים לרוץ מספר קילומטרים בלי להירטב בגשם שוטף? בוודאי שלא. בדיוק כמו שמשפחות רבות לא מוצאות את הזמן לטפל בדוחות הפנסיה, בדוחות הגמל, ההשתלמות, פוליסות חיסכון, דוחות מס, דוח הכנסות והוצאות, דוחות תזרים ועוד, בשביל זה יש לכם מתכנן פיננסי ובשביל זה אני כאן, רוני מור.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

 

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר.

נייקי

נייקי – אלת המזל והשקעות כריצת מרתון

נייקי: הכול התחיל מעבודה במסגרת הלימודים נייקי נחשבת לאחד מהמותגים החזקים ביותר בעולם, ולא בכדי. החברה השכילה למנף את פעילותיה לצורך יצירת מנועי צמיחה שהפכו…

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן