עולם השקעות אחר, עולם השקעות אלטרנטיבי

השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות – עולם השקעות חדש פוגש עולם השקעות ישן

הקרנות האלטרנטיביות הם מסלול השקעות נוסף עבור משקיעים אשר מחפשים לפזר את הסיכונים בתיק ההשקעות, עבור משקיעים אשר מחפשים להשקיע במוצרים חדשים בעולם חדש ועבור משקיעים שיודעים לזהות הזדמנויות חדשות. אם בעבר תיק ההשקעות הממוצע היה מורכב ממכשירים פיננסים דרך הבורסה כמו מניות ואגרות חוב. היום, קיימת האפשרות לפזר סיכונים ולהשקיע בתחומים נוספים דרך קרנות השקעות, קרנות גידור ועוד. הקרנות האלטרנטיביות משלבות לכם המשקיעים עולם חדש ועולם ישן במקום אחד, עולם ההשקעות הסחיר לא צריך לבוא על חשבון עולם ההשקעות הלא סחיר, הם יודעים ללכת יחד לצלילי הכלכלה הגלובלית. אתם שואלים מה האלטרנטיבות ההשקעה וכיצד ניתן להשקיע בקרנות השקעה אלטרנטיביות? כל התשובות בכתבה.

 

אנרגיה מתחדשת – לעולם בעקבות השמש לעולם בעקבות האור

במדינת ישראל תחום האנרגיה המתחדשת עדיין נמצא בתחילת הדרך, מדינת ישראל עדיין מייצרת כ-95% מהאנרגיה שלה ממקורות כמו דלק, פחם ועוד. מדוע זה חשוב לדעת ולהבין את זה? כי מדינת ישראל היא חלק מהכפר הגלובלי והיא נמצאת לפני המהפכה הירוקה הגדולה. בעולם, כ-25% מייצור החשמל מגיע ממקורות אנרגיה מתחדשים וזה רק הולך וגדל. למדינת ישראל יש את הטכנולוגיה ואת האקלים כדי לפתח את תחום האנרגיה המתחדשת דרך הקמת שדות סולאריים. אי אפשר להתעלם מהמגמה העולמית של שינוי מקורות האנרגיה. ככל הנראה המהפכה בישראל תבוא לידי ביטוי בשנים הקרובות עם השקעות גדולות, פיתוחים ותשתיות.

תעשיית הפודטק – מיליארד צמחונים וטבעונים רוצים שינוי

בעבר סיפרו לנו שאם נמכור מוצר אחד לכל אזרחי סין נתעשר ובגדול, מיליארד סינים! אחת התעשיות המעניינות היא תעשיית תחליפי הבשר. בין אם אתם בעד ובין אם אתם נגד משקיעים רבים מוצאים פוטנציאל כלכלי גדול והזדמנויות רבות בתעשייה שקהל לקוחותיה באופן יום יומי מונה בין 800 מיליון לכ-1 מיליארד בני אדם בכל רחבי העולם. חברות גדולות מחפשות להשקיע בחברות חדשות בתחום זה, חברות רבות נמצאות בשלבי פיתוח ומשקיעות בתעשיית הפודטק כדי לקחת חלק בתעשייה וכדי לבנות מנועי צמיחה חדשים לעתיד. במשבר הקורונה, הדיון על צריכת הבשר חזר למרכז הבמה, הנזקים לכדור הארץ והמשבר הסביבתי שהאנושות יוצרת רק מגבירים את המודעות לחברות למוצרי תחליפי הבשר שהולכים ותופסים תאוצה בשנים האחרונות. אי אפשר להתעלם מתעשיית המזון ומתחליפי הבשר לטווח הארוך, אפשר להנות מהצמיחה שלה. אתם שואלים איך? קרנות פודטק אלטרנטיביות שנמצאות בתחילת הדרך.

תשתיות – העולם המפותח בונה את התשתיות בעולם המתפתח

בכל העולם בניית תשתיות היא מנוע צמיחה כלכלי ומשמעותי, לפני מספר שנים החלטה שהתקבלה באו"ם על פיתוח ושדרוג התשתיות במדינות שונות בעולם גרמה לצמיחה משמעותית וביקושים גדולים בתחום זה. פרויקטים אלה מצליחים להאיץ את כלכלת העולם ואת הצמיחה העולמית, אתם שואלים מה היתרונות בהשקעה בפרויקטים מסוג זה?

1 ) בדרך כלל העסקאות מבוצעות מול גופים ממשלתיים וההתחייבות לטווח ארוך

2 ) הכנסות ידועות מראש בגלל חוזים מול הממשל המקומי

3 ) שדרוג ובניית תשתיות יוצרת צמיחה ותשתית טובה לכלכלה ולכן לפרויקטים מסוג זה קיימים ביקושים קשיחים שמיצרים תשואה גבוהה.

טכנולוגיה – המהפכה הטכנולוגית כבר כאן והיא מלמדת אותנו לחיות אחרת

תחום הטכנולוגיה צומח במשך מספר עשורים, כבר בתחילת המילניום תחום זה היה כאן וחברות רבות זרעו עבור האנושות את המחר. בשנים האחרונות היה ניתן לחלק את היחס לטכנולוגיה למעריצי המהפכה הטכנולוגית, לשונאי המהפכה הטכנולוגית לאדישים אליה. במשבר הקורונה חוקי המשחק השתנו מקצה לקצה, למדנו לצרוך טכנולוגיה ולשבת מול המסך בין אם זה הרצון שלנו ובין אם לא, למדנו לחיות אחרת לצד הטכנולוגיה וניתן לראות כי המהפכה הגדולה הושלמה. העולם צועד וימשיך לצעוד לצד פיתוחים טכנולוגים, לא ניתן להתעלם מכך. חברות רבות נמצאות מתחת לרדאר ההשקעות וכאשר הן צומחות הן יוצאות להנפקה לבורסה ושווי השוק שלהן גדל במשך הזמן. אתם שואלים כיצד ניתן להשקיע בחברות טכנולוגיה לפני הפריצה הגדולה? דרך קרן טכנולוגיה אלטרנטיביות.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעה ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר. 

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן