השוואת קופות גמל להשקעה – 10 הגדולות של 2020!

קופת גמל להשקעה השוואה

השוואת קופות גמל להשקעה – מוכנים? יוצאים לדרך!

אהלן חברים! כיף שהצטרפתם אלינו ליום המיוחד הזה, בו נערוך השוואת קופות גמל להשקעה שהיא ממוקדת וייחודית בין 10 מסלולים של 10 בתי השקעות גדולים ומובילים בישראל. בהשוואתנו נתמקד במסלולי ההשקעה הכלליים ונבחן, בזה אחר זה, את ביצועי התשואות שלהם ב3 שנים האחרונות.

והנה 10 הקופות המשתתפות בהשוואה האקסקלוסיבית שלנו:

אך לפני שנחשוף למי מבין הקופות היו את ביצועי התשואות הגבוהים ביותר, בואו רגע נבין מהן קופות גמל להשקעה בכלל:

אז קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון-פנסיוני, אשר הושק לראשונה בסוף שנת 2016, שמטרתו היא לעודד אתכם לחסוך כסף לפנסיה והוא מאפשר לכם לעשות זאת תוך שמירה על נזילות כספית.

ומה זה אומר? זה אומר שאתם יכולים לחסוך כסף לכל תקופת זמן: קצרה, בינונית או ארוכה. עם זאת, יש להבין, שאם תמשכו את הכסף לפני גיל הפרישה, תצטרכו לשלם על כך מס רווח הון העומד על שיעור של 25% (זה הוא מס המשולם בגין הרווחים הנצברים בקופה). מנגד, אם תחכו עם משיכת הכסף עד לאחר גיל הפרישה, אז תוכלו למשוך אותו כקצבה פנסיונית נוספת אשר תהיה פטורה לחלוטין מתשלומי קנסות ו/או עמלות למיניהן.

אחלה, אבל לא אמרתם משהו על השוואת קופות גמל להשקעה?

צודקים, אמרנו גם אמרנו… אבל איך אומרים? את הטוב ביותר שומרים לסוף! אך לפני שנתקדם ונגיע אל החלק הזה,  אנחנו רוצים שתכירו את היתרונות המעולים של קופות גמל להשקעה. אז ככה:

  • חיסכון משמעותי לכם ולמשפחה: בקופת גמל להשקעה אתם יכולים להפקיד עד 71,337 שקלים בשנה (נכון לשנת 2020). את ההפקדות לקופה שלכם תוכלו לבצע בשני אופנים: ההפקדות ניתן
  • דרך הפקדות חודשיות שוטפות
  • דרך הפקדה יחידה וחד פעמית של כל הסכום.

חוץ מזה, אם תבחרו בכך, אחרי שתעברו על טבלת השוואת קופות גמל להשקעה, תוכלו לבחור אחת ולפתוח קופת גמל עבור כל אחד מבני הבית ולחסוך עבורם כסף בטווח הקצר או הארוך. מבחינה זו, מדובר במכשיר חיסכון אידיאלי עבור ילדיכם, אשר יכול להבטיח להם איתנות פיננסית בעתיד.

ואם נתרגם את הסיפור הזה למספרים, אז נניח שאתם משפחה בת 5 נפשות, כאשר כל אחד חוסך את ה – 71,337 שקלים בשנה, אז ייצא, בחישוב מהיר, שהחיסכון המשפחתי יעמוד על 356,685 ש"ח בשנה!

  • מכסה פיננסי לכל סיר כלכלי: לכל אדם, בכל גיל, ישנם צרכים פיננסיים ייחודיים למרבה השמחה, בקופות גמל להשקעה ישנו מגוון נרחב של מסלולי חיסכון אשר יכולים להתאים כמו "כפפה ליד" אל אותם צרכים פיננסיים. חוץ מזה, ניתן לעבור בקלות בין מסלולי חיסכון שונים – ללא שום קנסות ו/או תשלומי עמלות.
  • קבלת הלוואה בתנאים אטרקטיביים: בעלי קופת גמל להשקעה אשר זקוקים להלוואה? תוכלו לקבל אחת (ובתנאים סופר אטרקטיביים) בסכום מקסימאלי של עד 80% מהכסף שחסכתם.
  • דמי ניהול (כמעט) אפסיים: בעבור ניהול הקופה שלכם אתם נדרשים לשלם "דמי ניהול". אך ככל שמדובר בקופות גמל להשקעה – דמי הניהול הם אטרקטיביים לרוב והם נעים בטווח של 0.7%-0.9% בלבד! (במידת הצורך, ניתן לנהל משא ומתן על העלות הסופית של דמי הניהול).

ועכשיו… השוואת קופות גמל להשקעה 2020: מי הן עשרת הקופות שהשיגו את התשואות הגבוהות ביותר? (מצ"ב – טבלת השוואת קופות גמל להשקעה):

קופות גמל*הנתונים נכונים לתאריך: 4.10.2020

ולהלן סיכום המובילות בטבלה:

במקום הראשון – קופת הגמל ה"אלופה" מבית ההשקעות אלטשולר שחם עם 5.40% תשואה. במילה אחת: וואוו!

במקום השני – קופת הגמל "הסגנית" מבית ההשקעות אנליסט עם 5.38% תשואה. מרשים ביותר!

ובמקום השלישי – קופת הגמל "חביבת הקהל" מבית ההשקעות ילין לפידות עם 4.49% תשואה. יופי של תוצאה!

רוצים לדעת עוד על קופות גמל להשקעה? מעוניינים בשירות השוואת קופות גמל להשקעה? אחלה! אז כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים למטה ואנו נדאג לקשר אתכם אל מתכנן פיננסי מוסמך!

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מקופות גמל להשקעה ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי להצטרף למסלול גמל כזה או אחר.

הבורסה באסיה

סיכום שנה בבורסות באסיה 2020

סיכום שנה בבורסות באסיה 2020 – מגמות עיקריות זו הייתה שנה מאתגרת עבור הבורסות המרכזיות במזרח הרחוק. ראשיתה היא בהתפרצות של דלקת הריאות אשר החלה…

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן