המוצרים החדשים של אפל

אפל

בשנת 2018, חברת אפל הגיעה לשווי השוק הלא ייאמן של טריליון דולרים, ואז, בשנת 2020 היא הכפילה את שווי השוק שלה ל – 2 טריליון דולרים, זו החברה הראשונה בהיסטוריה של הכלכלה המערבית שהצליחה להגיע לסכום כזה. אפל לא רק ממציאה את התפוח מחדש, חלק מאיתנו זוכר עד כמה כניסתו של האייפון בשנת 2007 לשוק הטלפונים (אז עוד לא היה שוק סמארטפונים – זה היה הטלפון החכם הראשון) שינתה את פני העולם בכל מובן.

היום, מוערך שכ – 120 מיליוני אנשים מחזיקים סמארטפון של אייפון בכיס. זה כבר לא 100% מתוך כ – 3.8 מיליארדי אנשים ברחבי העולם שיש להם סמארטפון – אבל זה לא מעט. על מנת לשמור על המקום היקר שלה כיהלום בכתר של חברות ההייטק בעולם כולו, אפל חייבת לשמור על שורת המוצרים שלה מעודכנת – וזה בדיוק מה שהיא עושה, עם הכרזה שפורסמה ממש לא מזמן (20 לאפריל 2021) על שורה של עדכונים וחידושים למוצרים שלה, מוצר אחד מפתיע (בעיקר שלקח להם כל כך הרבה זמן להשיק אותו) וכמה מוצרים שדווקא בלטו בהיעדרם, ברשימת החידושים של החברה.

החידוש באייפון 12: הצבע

אחת ההכרזות הראשונות שביצע טים קוק, מנכ"ל אפל, באירוע ההשקה בשם Sprinhg Loaded"" של אפל היה ההודעה, שמעתה יוצעו גם אייפון 12 ואייפון 12 מיני, בצבע סגול. אתם יכולים אולי לשים לב, שאנחנו מתחילים לאט – מייד נגביר את קצב ההפתעות והחידושים.

וגם את iMac עיצבנו מחדש

עוד עבר מתיחת פנים המחשב הנייד האל מותי מבית אפל, עם מסך ענק ברזולוציות גבוהות מבעבר, חיישן Full HD במצלמת המכשיר ואביזרים נלווים משודרגים כמו מקלדת עם זיהוי טביעות אצבע.

סטרימרK 4 חדש

באופן כללי, סטרימר מאפשר להפוך טלוויזיה "טיפשה" לחכמה. החדש מבית אפל מאפשר צפייה ברזולוציית גבוהה במיוחד (K4) עם מעבד מהיר וזיכרון שופע – שיאפשרו כולם הרצת תכנים בקצב מהיר וברזולוציות איכותיות במיוחד. והפתעה לחובבי סירי: אם אתם מצליחים לגרום לה לעשות מה שהתכוונתם, תשמחו לדעת שהיא תחכה לכם גם במערכת ההפעלה של הסטרימר.

אייפד חדש – שמומלץ לנסות

את האייפד החדש מבית אפל אנחנו חייבים להמליץ בחום לנסות, בעיקר בשל השילוב של טכנולוגיות רטינה במסך המכשיר, עם יותר מ – 10,000 נורות לד המשולבות במסך ומאפשרות תצוגה שקשה לא לשים לב לאיכות שלה. המעבדים משופרים (הפעם, מעבד מתוצרת החברה שמאפשר שיפור של פי 1.5 במהירות הטעינה ואיכות ההפעלה), זיכרון העבודה מפנק ונפח האחסון – עד 2 טרה.

הכי מעניין: Air Tags

קרה לכם פעם שלא הצלחתם למצוא את הארנק? המשקפיים? התיק כולו?

אפל מציגה פתרון שלא ברור לנו מה לקח כל כך הרבה זמן לפתח אותו: Air Tags, מכשיר זעיר שאתם יכולים לחבר לכל מה שאתם נוטים לאבד – ולראות אותו מופיע על המפה באפליקציית Find Me  או אפילו לגרום לו לצפצף כדי שתמצאו אותו.

מדובר במעין תג עגלגל בגודל מטבע גדול, שמגיע עם או בלי תוספת של מחזיק מפתחות. אפשר לחבר אותו למה שרק תרצו, כולל מזוודה שתצפצף אליכם בנמל התעופה, צרור המפתחות כמובן – אבל קוק לקח את הזמן להדגיש שלא מקובל לחבר את האייר טאגס לאנשים, אלא רק לחפצים…

אפל מרגיעה ואומרת שמדובר במכשירים שפותחו בטכנולוגיות אבטחה מתקדמות – כלומר, אף אחד חוץ מכם לא יוכל למצוא את הארנק שלכם לפי רצונו…

מה לא היה לנו שם?

אפל אכזבה כאשר לא כללה באירוע ההשקה שלה משקפיים חכמות (וכמה שהעולם מצפה להן!), דגם משופר של האיירפודס, האוזניות המפורסמות מבית אפל, או סדרה חדשה של השעונים החכמים. ביחד עם זאת, כל אלה צפויים להיות מושקים בחודשים הקרובים – אז כפי הנראה, יש למה לצפות!

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן