ביצוע פעולות בתיק ההשקעות – מבלי לצאת מהבית

פעולות בתיק השקעות

שימוש באמצעים טכנולוגים לטובת ניהול השקעות וחיסכון: כך תעשו זאת

אין ספק כי הקדמה הטכנולוגית פורצת הדרך השפיעה באופן משמעותי על עולם ההשקעות. למעשה, אם בעבר קיבלתם לתיבת הדואר את הביצועים של קרן גמל, פוליסת חיסכון, תיק השקעות מנוהל ועוד, כיום ניתן באמצעות עזרים טכנולוגיים לבחון בזמן אמת את הביצועים ואף לבצע פעולות דרך המחשב או המכשיר הנייד, מבלי לצאת מהבית ועם דגש על יכולת ממשית לקבל החלטות המבוססות על מידע זמין ונגיש. בתי ההשקעות הגדולים בישראל מעניקים אפשרות ללקוחות לקחת גישה מלאה כמו גם אפשרות ליצור קשר עם מנהלי התיקים באופן מהיר דרך האינטרנט,  ומשום כך מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם לבנות את הביטחון הכלכלי כמו גם ליצור לעצמכם הזדמנויות חדשות בעולם הפיננסים, כחלק מהקדמה הטכנולוגית המאפשרת לכל אחד לקבל שליטה.

מסחר מקוון מסביב לשעון

במסגרת הפעולות הפיננסיות אותן ניתן לבצע דרך האינטרנט ניתן בהחלט להתייחס לפלטפורמות הנוחות אשר מאפשרות לבצע מסחר בשוק ההון, מסביב לשעון ועם שימת דגש על מעקב אחר ביצועי התיקים בזמן אמת. בנוסף לכך, הפלטפורמות הדיגיטליות מאפשרות לקבל עדכונים בזמן אמת אודות הנעשה בשוק ההון ובהתאם לכך ליצור יתרון על פני משקיעים אחרים, וזאת בשל הפקת תועלת מלאה כתוצאה משימוש בזירה החדשה והמרתקת הזו. עם זאת, חשוב לדעת כי מסחר מקוון מסביב לשעון דורש מכם לא מעט התעסקות, כולל יצירת קשר עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כמו למשל מתכנן פיננסי. מדובר בהזדמנות נהדרת לבצע דרכו בדיקה, השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות – בזמן שנוח לכם ועם אפשרות לבצע את הפגישה מבלי לצאת מהבית.

ניצול הזדמנויות חדשות בחסות משבר הקורונה

נגיף הקורונה דחף עוד יותר את המהפכה הטכנולוגית, וזאת בשל העובדה כי רבים מאיתנו נאלצו לעבוד מהבית או לבצע פעולות פיננסיות דרך המחשב או הלפטופ. בהתאם לכך, גם היכולת שלכם לתאם פגישה עם מתכנן פיננסי מומחה מטעם נטו תכנון פיננסי מהווה הזדמנות נהדרת לעשות סדר ולבחון לעומק את תיק ההשקעות שלכם, מתוך מטרה לבדוק את היתרונות והחסרונות של כל מכשיר השקעה כמו פוליסת חיסכון, תיק השקעות מנוהל, קופת גמל ועוד. מדובר בפגישה פרונטלית אותה ניתן לקיים דרך הזום וללא עלות ובהתאם לכך לקבל הכוונה מקצועית המבוססת על יצירה של תמהיל השקעות ריאלי אך גם מותאם לאסטרטגיה שלכם. על כן, אם גם אתם רוצים להצטרף למהפכה הטכנולוגית שקיבלה דחיפה משמעותית בחסות משבר הקורונה, זה הזמן ליצור קשר עם מתכנן פיננסי אשר ידע לספק לכם את כל המידע החשוב ביותר, באופן נגיש – וללא עלות.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן