אסטרטגיה מנצחת לניהול השקעות – הגיע הזמן לנהל השקעות ולתת לכסף שלכם לעבוד

תיק השקעות מנוהל

מאות מיליארדי שקלים יושבים עכשיו במאות אלפי חשבונות בפיקדון הבנקאי ללא תשואה, בריבית אפסית, וזאת כאשר מסביב קיימות אלטרנטיבות השקעה רבות ומגוונות. אחת האלטרנטיבות היא תיק השקעות מנוהל, המאפשר חשיפה לעולם ההשקעות ובהתאם לרמת הסיכון שהמשקיע בוחר.

כל מה שאתם צריכים לדעת על תיק השקעות מנוהל ואיך מתחילים?

1) היכן מנהלים תיק השקעות? ניתן לנהל תיק השקעות באמצעות היועץ בבנק או באמצעות מנהל תיק השקעות מאחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל. תיק השקעות מנהלים החל מ-300 אלף ₪, דבר שעשוי להשתנות מגוף השקעות אחד לאחר. תיק השקעות קטן מנוהל באמצעות קרנות נאמנות, ותיק גדול מנוהל בצורה מעורבת הכוללת גם מניות ואגרות חוב באחזקה ישירה.

2) האם זאת השקעה מסוכנת? בסופו של דבר אתם קובעים את רמת הסיכון יחד עם היועץ או עם מנהל ההשקעות שלכם. ניתן לנהל תיק בחשיפה מנייתית משתנה, ניתן לנהל מ-0% ועד 100%. כמו כן, חשוב להבין כי כבר היום אתם מנהלים השקעות בבורסה באמצעות קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, קופות גמל, פוליסות חיסכון ועוד.

3) האם מדובר בהשקעה לטווח ארוך או קצר? מומלץ להשקיע תמיד לטווח הארוך, טווח ההשקעה הוא פרט מהותי עבורכם ועבור מנהל ההשקעות שלכם, נתון הזמן מאפשר לתכנן אסטרטגיית השקעה טובה יותר, מדויקת יותר ונכונה עבורכם כמשקיעים.

4) כיצד בוחרים את בית ההשקעות הטוב ביותר? מומלץ לעשות ניתוח, בדיקה והשוואה בין מספר גופים מובילים כדי לקבל תמונה מלאה על אופי ההשקעות של הגוף הפיננסי, אסטרטגיות השקעות ולדעת מי אמור לנהל עבורכם את הכסף ומי איש הקשר שלכם. לאחר בדיקה מקיפה ומחשבה עמוקה אפשר לקבל החלטה נבונה לגבי    ניהול הכספים באחד הגופים המובילים.

5) היכן מתנהל תיק ההשקעות שלכם? תיק ההשקעות מתנהל בחשבון הבנק שלכם תחת מתן הרשאה למנהל השקעות שיכול להיות גוף פיננסי.

6 ) איזה מוצרי השקעות כולל התיק? תיק השקעות מנוהל באמצעות ני"ע כמו קרנות נאמנות, קרנות סל, מניות, אגרות חוב ועוד.

7) האם הכסף נזיל? בהחלט כן, הכספים נזילים תמיד ובכל זמן ניתן לממש את ני"ע ולהמיר למזומן. כמו כן, ניתן בכל שלב לבטל את ייפוי הכוח למנהל ההשקעות.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן