תיק השקעות מנוהל ואסטרטגיה מנצחת לאורך זמן

אסטרטגיה

תדמיינו עולם ללא גבולות, שפע גדול נמצא בכל מקום, מצד אחד, הזדמנויות גדולות קוראות לכם לבוא, מגוון עצום של חברות ומוצרי השקעות, ומצד שני, סכנות גדולות אורבות בכל פינה. עולם ההשקעות, יכול להיות מסע קסום לאנשי פיננסים ובעלי ניסיון, אך הוא יכול להיות סיוט מתמשך, לכאלה שבחרו לעלות לרכבת הלא נכונה, ובזמן הכי לא נכון שיש. בעולם, למרכיב הזמן יש חשיבות גדולה, ובעולם ההשקעות,  לזמן יש חשיבות גדולה עוד יותר, לאנשים שיודעים לכבד אותו, ולאנשים שיודעים להקשיב לו בסבלנות רבה. הזמן, לא יודע להשתנות, אנחנו צריכים להתאים את עצמנו. השקעות מנהלים עם ניסיון רב, בסבלנות, בהתמדה, ולטווח ארוך.

האם אתם מנהלים את הכסף שלכם?

החוק מאפשר לכל אדם בוגר לנהל את הכספים שלו, אך המציאות מוכיחה פעם אחר פעם, משקיעים ללא ניסיון וללא ידע עלולים לסיים בהפסד גדול וכואב. לכן, מומלץ לנהל את הכספים באמצעות אנשי מקצוע כמו מנהלי השקעות, מתכנן פיננסי ועוד. לטווח הארוך, משקיעים רבים מגלים שזאת הדרך הטובה ביותר והזולה ביותר. מדוע? כי משקיעים רבים ללא ניסיון מקבלים החלטות גרועות במצבי לחץ, ראינו את זה קורה בשנה האחרונה במשבר הקורונה. בסופו של דבר, מדובר בהחלטות שלאורך זמן המחיר שלהם הוא יקר מאד. דרך אגב, אנשי מקצוע מתחום שוק ההון והפיננסים מנהלים לכם את הפנסיה, את קופת הגמל, ואת קרן ההשתלמות. אז למה לא לתת להם לנהל עבורכם גם את תיק ההשקעות?

סכום השקעה בתיק השקעות מנוהל?

ניתן לנהל תיק השקעות מנוהל החל מ-300 אלף ₪, מדובר בסכום כסף שמאפשר לפזר סיכונים. תיקי השקעות מנוהלים באמצעות מגוון מוצרי השקעה כמו למשל, מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות, קרנות סל ועוד.

היכן תיק ההשקעות מנוהל?

תיק השקעות מתנהל אך ורק בחשבון הבנק שלכם, בסניף שלכם. המשקיע פותח תת חשבון השקעות, ושם מנהל ההשקעות יכול לבצע את ניהולו. ניתן לבטל את ההרשאה לניהול התיק בכל זמן.

האם זה מסוכן לנהל תיק השקעות?

הכל עניין של רמת הסיכון שאתם בוחרים לקחת, ניתן לנהל תיק השקעות ב-0% חשיפה מנייתית, וניתן לנהל תיק השקעות עם כ-100% חשיפה מנייתית. חשוב לומר, בכל השקעה קיים מרכיב סיכון, ככל שההשקעה בעלת סיכון גדול יותר, כך רכיב התשואה יהיה גדול.

איך מתחילים ומה צריך לדעת?

פשוט מאד, קודם כל מומלץ להבין מה מטרת ההשקעה שלכם, האם אתם צריכים את הכסף בטווח הקרוב, הבינוני או הארוך. דבר נוסף, חשוב מאד לעשות בדיקה, ניתוח והשוואה בין מספר גופי השקעות מובילים כדי לקבל את התמונה הברורה ביותר, מי הטוב ביותר עבורכם לנהל את הכספים. איך בוחרים את מנהל ההשקעות הטוב ביותר? מומלץ להיוועץ עם מתכנן פיננסי מקצועי, אדם בלתי תלוי בגופים הפיננסים, ואדם בעל ידע וניסיון בתחום שוק ההון, אחד שיודע לדבר את השפה הפיננסית ולתרגם אותה עבורכם ליעדים ולמטרות.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור מהווה יעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן