מה אפשר ללמוד מאלברט איינשטיין כדי לייצר הון גדול?

פוליסת חיסכון

רקע

אחד המוחות המבריקים בעולם, אולי המבריק ביותר, הצליח להשאיר חותם בכל כך הרבה מקומות ותחומים בעולם. איינשטיין הצליח לגלות ולזהות דברים שאנשים עד היום לא מבינים. אני לא מדברת על משוואות עם נעלמים, אני לא מדברת על תורת היחסות ותיאוריות פיזיקליות. אני מדברת על הריבית דריבית, איינשטיין אמר משפט מדהים "ריבית דריבית היא הפלא השמיני בתבל, מי שמבין זאת מרוויח ומי שלא משלם". איך מרווחים מריבית דריבית ואיך מפסידים בריבית דריבית? פשוט. אנחנו פוגשים אותה כאשר אנחנו נוטלים משכנתא, אנחנו מגלים את הצד האפל של הריבית דריבית. האם יש צד אחר? בוודאי. בעולם ההשקעות הריבית דריבית יודעת לעבוד עבורך בצורה נפלאה, היא רק מבקשת זמן, סבלנות והתמדה.

התהליך מתחיל בידע, סבלנות והתמדה

אני שומעת אנשים רבים שאומרים, אין לי סכום כסף גדול להשקיע אז איך אני יכול לייצר הון? כיום, המינימום לתיק השקעות הוא כ-300 אלף ₪. בנוסף לכך, הפיקדון בבנק כבר מזמן הפך לאלטרנטיבה חסרת משמעות, בריביות הנוכחיות משקיעים צריכים שנים רבות כדי להרוויח מהריבית דריבית של הבנק, מחירי הנדל"ן בארץ נמצאים בשיא ומשקיעים שלא מצליחים להגיע לתיק השקעות ככל הנראה לא יכולים לחשוב על דירה שנייה להשקעה. אז אתם שואלים מה הפתרון? פוליסת חיסכון בהוראת קבע.

כאשר אתם יודעים לסמן את היעדים אתם יודעים לתכנן תכנית בהתאם

כדי להתחיל לייצר הון ולתת לכסף שלכם להתחיל לעבוד, אתם צריכים כלים. אחד הכלים הטובים מגיעה בדמות "פוליסת חיסכון". למרות שהשם נותן משמעות של מוצר ביטוח אפור ומשעמם, מדובר במוצר השקעות מתוחכם, מוצר השקעות יעיל, מוצר השקעות אשר מאפשר לכם פיזור ומגוון השקעות בסל אחד. חשוב לציין, בשונה מתיק השקעות מנוהל פוליסת החיסכון מנוהל בחשבון שלכם אצל אחת מחברות הביטוח באותה צורה ודרך שמתנהלות קרנות הפנסיה שלכם, קרנות ההשתלמות וקופות הגמל. השקעה חודשית קבועה בסכום X ובריבית Y יכולה לגרום לכם לייצר הון בפרק זמן מסוים כדי להגשים את החלום.

יתרונות השקעה שחשוב לדעת:

1 ) מיסוי – המשקיעים יכולים לעבור בין מסלולי השקעה שונים בלי ליצור אירוע מס, האירוע מס נוצר רק כאשר אתם מושכים את הכספים.

2 ) נזילות – הכספים שלכם נזילים בכל זמן ובכל עת.

3 ) סכום השקעה – בשונה מהשקעות רבות, בפוליסת חיסכון אתם יכולים להתחיל להשקיע בהפקדה חודשית של מאות שקלים, אלפי שקלים ואתם יכולים להפקיד סכום חד פעמי. אתם קובעים כמה והיכן להשקיע על פי היכולת והרצון שלכם.

4 ) השקעה מגוונת – במוצר אחד אתם מקבלים כל כך הרבה, אתם חשופים לשוק ההון אשר כולל מניות ואגרות חוב. בנוסף לכך, פוליסות חיסכון משקיעות בהשקעות אלטרנטיביות, תחום בעל קורלציה נמוכה ואף אפסית לשוק ההון. פרויקטים בתחום האלטרנטיבי אפשר למצוא באנרגיה מתחדשת, בתשתיות לאומיות, דיור סוציאלי, חברות קאנביס, חברות טכנולוגיה וביו טכנולוגיה, פודטק ועוד. כמו כן, אתם רשאים לבחור מסלולי השקעה ללא מניות, מסלולים עם חשיפה קטנה למניות או מסלולים עם חשיפה גדולה למניות.

סיכום – המחר כאן, תתחילו לחסוך היום

עוד מספר שנים כאשר תגיעו לאירוע משמעותי, חתונה של ילד  או ילדה, עזרה ללימודים אקדמאים לדור הבא, או אולי תרצו לשדרג את הבית או כל סיבה שלא תהיה. אתם תביטו לאחור, אתם תהיו גאים בעצמכם שהתחלתם מספר שנים קודם תוכנית חיסכון אשר מאפשרת לכם לבחור ולממש את החלומות שלכם. יש שיגידו שהפקדה קטנה לא תהפוך אתכם  למיליונרים, אך האם היא תעזור לכם לממש חלום כזה או אחר? בהחלט. תחשבו על קרן השתלמות שפתאום משתחררת פעם בשש שנים ומאפשרת לכם לקדם את עצמכם במישור הכלכלי. המחר נמצא כאן, תתחילו לחסוך כבר היום. רוני מור

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מפתיחת תיק השקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי להשקיע בתחום כזה או אחר. 

תיק השקעות מנוהל

נשים בעולם ההשקעות המודרני

מעל 85% מכלל תיקי ההשקעות המנוהלים בארץ, מנוהלים על ידי גברים. הרוב המכריע של מנהלי ההשקעות בגופים הפיננסיים, הם גברים. בסקר שנערך לאחרונה בארה"ב, הודו…

שוק שורי ושוק דובי

שוק דובי ושוק שורי – מה זה אומר?

כן דובים ולא יער – מהו שוק דובי בעולם ההשקעות? המונח 'שוק דובי' מתאר שווקים בבורסה אשר נמצאים במגמות ירידה. למקרה שתהיתם, הסיבה לזה היא…

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן