ניהול תיק השקעות בהתאמה אישית: לדעת לצוד את ההשקעה הטובה ביותר באמצעות חמשת החושים

תיק השקעות מנוהל

עולם ההשקעות בדומה לג'ונגל מלא הזדמנויות ומלא סכנות, כדי לשרוד בעולם כזה ולהצליח צריך חושים מיוחדים בדומה לטיגריס אנשי השקעות מצליחים לומדים להשתמש בתכונות מיוחדות אלה. הטיגריס חיי לבדו בסביבה שלפעמים יכולה להיות קשה ומאתגרת כמו משבר פיננסי  או מיתון עבור איש השקעות והתנאים לשרוד דורשים משמעת וחושים מיוחדים להפוך כל קושי להזדמנות. כמו רוב היונקים לנמרים יש חמישה חושים עיקריים. חוש השמיעה אשר נחשב לאחד החושים החזקים של הנמרים, באמצעות שמיעה חדה הנמר יכול לשמוע טרף ממרחק רב. בדומה לנמרים, אנשי השקעות צריכים לדעת להאזין לצלילי הכלכלה ולתרגם סכנות להזדמנויות. בנוסף הנמרים מצוידים בראייה טובה במיוחד, בדיוק כמו אנשי השקעות אשר מצוידים ביכולת לראות לטווח רחוק ולדעת לקרוא את המפה הכלכלית טוב יותר מכל אחד אחר. כמו כן, הנמרים מצוידים בחוש ריח מפותח וחוש טעם, בדומה לאנשי השקעות אשר יודעים להריח סכנה ולטעום את טעם ההצלחה, והחוש האחרון של הנמרים הוא המגע, הם משתמשים בו למספר מטרות כמו למשל לקשר אישי, בניווט לילי ואפילו בשעת צייד. המגע שלנו המשקיעים כל כך חשוב, משקיעים מנוסים יודעים לדעת לגעת בתעשיות חדשות וצומחות ויודעים להוריד את היד מתעשיות מסורתיות ודועכות.

כל מה שצריך לדעת על תיק השקעות מנוהל

  • ניתן לנהל תיק השקעות החל מ-250 אלף ₪, חשוב לומר כי נתון זה משתנה מבית השקעות אחר לאחר.
  • תיק השקעות מנוהל מתנהל בחשבון הבנק שלכם, לאחר שבחרתם מנהל השקעות אתם מעניקים לו הרשאה המאפשרת לנהל את תיק ההשקעות בלבד. חשוב לציין, כי למנהל ההשקעות אין אפשרות למשוך או להפקיד כספים בחשבון ההשקעות.
  • מרכיב הסיכון בתיק ההשקעות – לאחר אפיון צרכי הלקוח ניתן לקבוע את מדיניות ההשקעה המתאימה ביותר עבורכם, ניתן לנהל תיק השקעות עם 0% מניות וניתן לנהל תיק השקעות עם 100% מניות.
  • תיק השקעות מורכב ממספר ני"ע כמו למשל מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות וקרנות מחקות.
  • כיצד מתחילים בתהליך? ניתן לקבוע פגישה ללא עלות וללא התחייבות עם מתכנן פיננסי אשר יסקור עבורכם את מגוון אפשרויות ההשקעה, מדובר באיש מקצוע אשר מדבר את השפה הפיננסית מול בתי ההשקעות וכמובן אדם ניטרלי. באפשרותו להציג לכם את הטובים ביותר עבורכם ולאפשר לכם להיפגש איתם כדי לבחור את בית ההשקעות הטוב ביותר עבורכם.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

*אין במאמר זה, בחלקו או במלואו, כל הבטחה להשגת תשואות מהשקעות ואין האמור בו מהווה ייעוץ מקצועי לבצע השקעות בתחום כזה או אחר.

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן