מהו תכנון פיננסי אישי? למי זה מתאים? ואיך זה מתבצע?

תכנון פיננסי אישי

בשנים האחרונות ניתן לראות זינוק במספר הפניות בעבור תכנון פיננסי אישי. מה זה אומר וכיצד גם אתם תוכלו להיעזר בשירותו של מתכנן פיננסי? על כך ועוד – במאמר הבא.

מתכנן פיננסי אישי: כל מה שרציתם לדעת (וחששתם לשאול)

מתכנן פיננסי אישי הוא בעל מקצוע אשר לו ידע מעמיק בשוק ההון. למעשה, מתכנן פיננסי הוא בעל מקצוע אשר למד את התחום והוא בעל תואר ראשון ושני במימון, וכן תעודת הסכמה של מתכנן פיננסי. בכדי לעסוק במקצוע, עליו להתמקצע באופן מעמיק מאוד בכל הקשור לשוק ההון, ותפקידו הוא למעשה להוות גורם אובייקטיבי אשר באמצעותו ניתן ללמוד כיצד לנהל את הכספים בצורה נכונה בשוק ההון. למעשה, מדובר בכספים אשר מופרשים ישירות מתלוש השכר כמו גם כספים נזילים אשר אינם מנוהלים (לרוב הם מצויים בחשבון הבנק או בפק"מ) דרך בתי ההשקעות וחברות הביטוח.  חוסר הידע המקצועי של רבים בציבור הישראלי בכל הקשור לשוק ההון מונע למעשה מימוש הזדמנויות וניהול נכון של הכסף, בעיקר בשל חוסר הבנה לגבי דוחות כספיים כמו גם התעסקות בירוקרטית לא פשוטה. זאת ועוד, תפקידו של המתכנן הפיננסי הוא לסייע גם בעבור משקיעים אשר מעוניינים להוזיל את עלויות דמי הניהול וכן עלויות נוספות, באמצעות בדיקה והשוואה. מדובר בשירות ללא עלות אשר מאפשר לכל אחד לייצר תכנון פיננסי אישי אשר תפור למידותיו. תכנון פיננסי אישי מתאים בעבור כל אזרח במדינת ישראל, והוא נועד להבטיח לא רק את עתידכם הכלכלי אלא גם את עתיד ילדכם, באמצעות היכרות עם מכשירים פיננסים כמו קופות גמל, תיק השקעות מנוהל ועוד.

מדוע מחפשים מתכנן פיננסי?

מתכנן פיננסי אישי הוא כאמור איש מקצוע אשר יודע למסור ולהנגיש את המידע שיש ברשותו, וכתוצאה מכך אתם יכולים לדעת היכן לנהל את כספכם בצורה נכונה ומושכלת. למעשה, מתכנן פיננסי אישי דואג לאינטרס שלכם בלבד ולא בצד של בתי ההשקעות או חברות הביטוח .כלומר, המתכנן הפיננסי האישי שלכם מתפרנס מהבית השקעות שאתם בוחרים לגשת אליו לאחר בחינה מעמיקה אותה ביצעתם בשיתוף עם המתכנן הפיננסי, ועל כן האינטרס של מתכנן הפיננסי האישי הוא להעניק לכם ליווי צמוד בכל שלב אל מול בתי ההשקעות השונים, ללא עלות נוספת מצדכם.

מה כולל שירות של מתכנן פיננסי?

ת הפגישה עם המתכנן הפיננסי ניתן לבצע אצלכם בבית או אפילו דרך אפליקציית ZOOM, וזאת בהתאמה למצב החדש אשר נוצר בעקבות נגיף הקורונה. לאחר שיחה עם מתכנן פיננסי אשר כוללת בחינת כל תזרים הכספים הנזילים כמו גם כספי החיסכון, יתחיל השלב תיאום ציפיות. תיאום ציפיות הוא שלב הכרחי אשר נועד ליישר קו, ולהבין לעומק מהם הצרכים הפיננסים שלכם. ככל שתהיו מדויקים יותר, כך תוכלו לראות כיצד עבודתו של המתכנן  ניתן להתחיל בתהליך הבדיקה והשוואה. השירות של מתכנן פיננסי כולל בדיקה בכל רגע נתון של עלויות ניהול תיקי ההשקעות ואפיקי החיסכון, אל מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות אשר מנהלים את הכסף. מדובר בבדיקה אשר מאפשרת לכם לקבל מידע קונקרטי לגבי ניהול הכסף, וזאת ללא מאמץ מצדכם ותוך שימת דגש על הוזלת העלויות במידת האפשר. מאחר ומדובר באיש מקצוע אשר מתמחה בשוק ההון כמו גם מיומן בכך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים שירות ייחודי אשר במסגרתו ניתן לייעל תהליכים ולארגן בצורה טובה ביותר את אפיקי ההשקעה והחיסכון. יתרה מכך, המתכנן הפיננסי יכול לעדכן אתכם גם בדבר הטבות מס אשר מגיעות לכם, ועליהן אתם כנראה לא יודעים. מדובר בחיסכון כספי אדיר אותו ניתן לנצל, ולכן יצירת קשר עם מתכנן פיננסי אישי מהווה חלק בלתי נפרד מניהול כספים אשר מתבצע בצורה נכונה ומדויקת.

מתכנן פיננסי: התנהלות מהירה יותר אל מול בתי ההשקעות וחברות הביטוח

זה לא סוד כי השירות של בתי השקעות וחברות הביטוח עלול להתעכב, ולכן באמצעות מתכנן פיננסי אישי תוכלו לקבל שירות מהיר יותר אשר מבוסס על היכרותו עם בית השקעות וכן הסוכנים אשר עובדים מולו באופן שוטף. משום כך, שירותו מתכנן פיננסי מהווה יתרון משמעותי גם בהמשך, וזאת לאור העובדה כי באמצעותו תוכלו ליצור קשר מהיר יותר עם בית ההשקעות או חברת הביטוח אשר מנהלת את הכספים. נוסף לכך, המתכנן הפיננסי בודק באופן יום יומי את היציבות של בתי ההשקעות וכן את ההתנהלות הכללית, ולכן הוא מהווה גורם מפתח אשר מאפשר לכם לבצע תכנון פיננסי אישי אשר תפור למידות שלכם ולצרכים הפיננסים הנדרשים, בכל זמן נתון.

מעוניינים במתכנן פיננסי אשר יעזור לכם להסתכל על ההשקעות שלכם בצורה נכונה ?

השאירו פרטים כאן ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי

בדיקה ,השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

 

"אין באמור ייעוץ השקעות או תחליף לייעוץ השקעות יש להיוועץ עם מומחה פיננסים בכל הנושאים"

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן