אלטשולר שחם - ניהול תיקי השקעות

בית ההשקעות: הוקם ב-1990 על ידי גלעד אלטשולר וקלמן שחם, בית ההשקעות נחשב לאחד הגדולים והמובילים בישראל ומנהל כ-25.6 מיליארד ₪ בקרנות נאמנות. ניתן לנהל תיק השקעות החל מ-500 אלף ₪ במגוון תיקים, תיק באמצעות קרנות נאמנות, תיק השקעות גלובלי ותיק השקעות בהתאמה אישית. חשוב לציין כי אלטשולר שחם היא חברה בורסאית הנסחרת בבורסה לני"ע בת"א.

איי.בי.אי - בית השקעות

בית ההשקעות: איי.בי.אי הוקם בשנת 1971 על ידי צבי לובצקי ודוד וייסברג. בית ההשקעות מנהל כ-8.4 מיליארד ₪ בקרנות נאמנות. חברת ניהול התיקים של IBI  מציעה מגוון אלטרנטיבות לניהול העושר החל מ-300 אלף ₪. כמו כן מציעה החברה את שירות IBI פרימיום, IBI  תיק חדשנות, IBI ESG תיק השקעות אחראיות, IBI LEAFERS תיק נבחרת מנהלים, IBI – תיק השקעות דינמי. 

מגדל שוקי הון - בית השקעות

בית ההשקעות: נוסד על ידי אברהם אירני ב-1965 ומוחזק על ידי חברת מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים. מגדל מנהלת כיום כ-14 מיליארד ₪ בקרנות נאמנות. ניתן לנהל תיק השקעות מנוהל ללקוחות פרטיים החל מסכום של 500 אלף ₪, תיק ההשקעות נבנה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. חשוב לציין כי חברת מגדל היא חברה בורסאית הנסחרת בבורסה לני"ע בת"א.

אקסלנס - בית השקעות

בית ההשקעות: אקסלנס הוקם בשנת 1992 על ידי ערן גורן ועל ידי עו"ד אלי נחום. תחת בית ההשקעות אקסלנס יש קסם המנהלת קרנות סל וקרנות מחקות בהיקף של 52 מיליארד ₪. חברת ניהול התיקים של אקסלנס למעלה מ-25 שנה וניתן לנהל תיק השקעות מנוהל החל מ-300 אלף ₪.

מיטב דש - בית השקעות

בית ההשקעות: הוקם בשנת 1979 על ידי צבי סטפק, מיטב דש היא מנהל קרנות הנאמנות הגדולה ביותר בישראל עם סך של כ-28.6 מיליארד ₪. ניתן לנהל תיק השקעות מנוהל החל מ-300 אלף ₪ ומעלה. ניתן לנהל תיק השקעות המורכב מקרנות נאמנות ותיקי השקעות ישירים המחזיקים מניות בארץ ובחו"ל. חשוב לציין כי מיטב דש היא חברה בורסאית הנסחרת בבורסה לני"ע בת"א.

מור בית השקעות - בית השקעות

בית ההשקעות: הוקם בשנת 2006 על ידי יוסי ואלי לוי המשמשים כמנכ"לים משותפים. כיום מנהל בית ההשקעות כ-18.4 מיליארד ₪ בקרנות נאמנות. ניתן לנהל תיק השקעות החל מ-250 אלף ₪, ותיקים משולבים גדולים יותר הכוללים אחזקה ישירה של ני"ע. חשוב לציין מור בית השקעות היא חברה בורסאית הנסחרת בבורסה לני"ע בת"א.

הראל פיננסים - בית השקעות

בית ההשקעות: קבוצת הראל נוסדה ב-1935 על ידי מרגוט וארנסט המבורגר, הראל היא קבוצת הביטוח הגדולה ביותר בישראל. להראל קיימת זרוע פיננסית ענפה, הראל פיננסים. כיום מנהל הראל כ-18.1 מיליארד ₪ בקרנות נאמנות. הסכום המינימלי לניהול תיק השקעות הוא 300 אלף ₪. חשוב לציין כי קבוצת הראל היא חברה בורסאית הנסחרת בבורסה לני"ע בת"א. 

ילין לפידות - בית השקעות

בית ההשקעות: הוקם בשנת 2004 על ידי רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות המשמשים גם כמנכ"לים משותפים.
כיום מנהלים ילין לפידות כ-25.2 מיליארד ₪ בקרנות נאמנות. ניתן לנהל בבית ההשקעות תיק השקעות חו"ל בבנק ישראלי החל מסכום של כ-300 אלף דולר, וניתן לנהל תיק השקעות ישראלי החל מ-500 אלף ₪.

לבדיקה , השוואה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

להשוואה, בדיקה וניתוח בין בתי ההשקעות השאירו פרטים ומומחה מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן